2018 Şubat TV Alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
2018 Şubat TV Alınır mı ?
Arkadaşlar bu aylarda televizyon alınır mı diye sormayın nedeni şuan dolar fiyatları maglum çok yüksek kullandığım TV Philips 6198 model televizyonum dün birden kapandı ve ürünüm 5 yıllık yani garantisi yok ve Baktirdim ana kartı yanmış ve değişmesi için 800 TL istediler ve ben tabiki bu ücreti verip yaptırmayacagim çünkü garantisi bittikten sonra görüntüsü gidip ses geliyordu ve bu sorun için sadece 350 vere vere 900 TL ödedim yani Limit doldu TV nin :)

Şimdi sizlerden sormak istediğim benim TV almak için önereceğiniz bir model var mı ve bu ayda alınır mı 3000 ile 3500 arası bir TV düşünüyorum ( 4K ve 50 " ) düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Siyah Çerçeveli TV düşünmüyorum

Son düzenleme:

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Arkadaşlar bu aylarda televizyon alınır mı diye sormayın nedeni şuan dolar fiyatları maglum çok yüksek kullandığım TV Philips 6198 model televizyonum dün birden kapandı ve ürünüm 5 yıllık yani garantisi yok ve Baktirdim ana kartı yanmış ve değişmesi için 800 TL istediler ve ben tabiki bu ücreti verip yaptırmayacagim çünkü garantisi bittikten sonra görüntüsü gidip ses geliyordu ve bu sorun için sadece 350 vere vere 900 TL ödedim yani Limit doldu TV nin :)

Şimdi sizlerden sormak istediğim benim TV almak için önereceğiniz bir model var mı ve bu ayda alınır mı 3000 ile 3500 arası bir TV düşünüyorum düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
FulHD - FH+, 4k bunlardan hangisine bakıyorsun ?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
FulHD - FH+, 4k bunlardan hangisine bakıyorsun ?

Modelini buldum fakat fiyat açısından çok fazla benim için 50 " - 4k - güzel bir TV düşünüyorum fiyat 3000 3500 arası

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye ettiğiniz model gibi siyah çerçeveli TV düşünmüyorum ek olarak ekran boyutunu yazmayı unutmuşum 50" ve 4K düşünüyorum

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Tavsiye ettiğiniz model gibi siyah çerçeveli TV düşünmüyorum ek olarak ekran boyutunu yazmayı unutmuşum 50" ve 4K düşünüyorum

verdiğim linktki tv 4K zaten
ve 55" fiyatıda 3500 uygun değilmi sana

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Al sana 4k :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vestel Al Yerli Sonuçta Paranı Yurt Dışına Verme Yerli Sermaye Dönsün.Vestelin Ekranı Panelide Güzel ve Şık Özellikle 9000 Serileri Güzel ve Üzeri.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
:tearsofjoy::tearsofjoy: