Faturasız / Faturalı Turkcell 50tl Hediye Çeki

Sponsorlu Bağlantılar

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 50tl Hediye Çeki
Arkadaşlar bilmiyorum açıldımı ama turkcellden 50Tl hediye çeki veriyor sarı kutudan 300 puan karşılığı 50 liralık istediğinizi alabiliyorsunuz

marist

marist

Üye
1. si faturalı hatlar için. 2. si tükendi diyor.Pardon hazır kartlılar içinde varmış ama oda tükendi diyor :(

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bitmeden yetişemedik kampanyaya :)

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
geç yazdım ama ozamanda devam ediyodu kampanya kesin açılmıştır konu dedim yoksa ben dün öğlen 12 gibi katıldım 3 hattımlada ayrı ayrı 50 tl lik aldım bugun kargoda hazır kart için bitti

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
Ccihat67

Ccihat67

Üye
geç yazdım kesin açılmıştır konu dedim yoksa ben dün öğlen 12 gibi katıldım 3 hattımlada ayrı ayrı 50 tl lik aldım bugun kargoda hazır kart için bitti

Ne aldınız 150 tl ile :)

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
1. 50 tl lumia 920 için arka kılıf ve mat ekran koruyucu. 2. 50 tl ilede deri kılıf 49.90 a :D 3. 50 tl ilede şeffaf ekran koruyucu ve laptop soğutucu aldım :D

• Beğen
serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
geçen çift kişilik sinema biletini kaçırmıştım bu iyi oldu :D
bunu kullanırsanız bidahaki sefere haberiniz olur

• Beğen
Ccihat67

Ccihat67

Üye
geçen çift kişilik sinema biletini kaçırmıştım bu iyi oldu :D
bunu kullanırsanız bidahaki sefere haberiniz olur

SİZ bu kampanyaları sürekli takip mi ediyosunuz ?

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
turkcell ile ilgili kampanyaları takip ediyorum. pc de bile turkcell kampanya habercisi yüklü bi kampanya olduğunda haber veriyor :D

• Beğen
serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
haklısın valla birazda biz sömürelim :D bak mesala bedava internet :D

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
olmaz bu otomatik tanımlanıyo eğer gelmediyse gerekli şartları taşımıyosundur turkcell habercisindeki en son haber bu :D

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
30 tl yüklüyorsan aylık bedava 12 tl var

Ccihat67

Ccihat67

Üye
ben en uygun şekilde mesaj konuşma ve interneti nasıl yaparım ?

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
konuşmak için gencturkcell (turkcell içi konuşma 10dk 65 krş) veya genc plus (heryone 5 dakikası 50 krş ) tarifesine geç bide

bide bunları yaparsan 20 tl ve 15 kazanırsın 20 tl 1 ay geçerli 15 tl ertesi gün kullanabilirsin :D ben böyle yapıyorum mesala 20 tl kullansam bigünde ertesi gün 35 tl geliyor :D :D

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Paket olarak varmı ?

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
internet paketi kullanmıyorum o konuda bilgim yok mesajda 10000 turkcell içi 1000 heryöne alıyorum

Üst Alt