Biz Tatil Yapamıyacakmıyız?(öğrenci Sitemi)

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Biz Tatil Yapamıyacakmıyız?(öğrenci Sitemi)
Topu topu 9 gün tatil hakkımız var;
-matematik 800 soru
-fizik 100 soru
-kaynaklardan işlenen yerler bitecek
-Ve bide yeni sistemden dolayı her dersten(müzikten... ...bedene kadar) performans ödevi yağıyor.

1 gün arife+3 gün bayram, 4 gün direk gidiyor. Kalıyor 5 gün. 5günde hangisini yapayım. Hadi yapcak oldum 800 soruyu nasıl bulcam kaynakta 250 anca var, hadi buldum diyelim, bakkal bölmesi diye bi yöntem var soruyu çözmem 2-5 dakikamı alıyor.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
talebe acıkmaz susamaz uyumaz yorulmaz tatil yapmaz

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve Ccihat67
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
ben çocukken saat 12:30 larda sokaklardan ögrençi çevirip sofraya ottuturulurdu yok ben açım yedim filan demezlerdi ozamanlar köşe başlarında dönerci kebabcı yok öglen yemekleri yedikten sonra tekrar okula giderlerdi evin bir odasını pansiyon gibi düzenleyip kalacak yer verirdik ozamanlar böyle google amca yandex dayı filan yoktu kütüphanelerde kitap tozu yutarlardı

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
ben çocukken saat 12:30 larda sokaklardan ögrençi çevirip sofraya ottuturulurdu yok ben açım yedim filan demezlerdi ozamanlar köşe başlarında dönerci kebabcı yok öglen yemekleri yedikten sonra tekrar okula giderlerdi evin bir odasını pansiyon gibi düzenleyip kalacak yer verirdik ozamanlar böyle google amca yandex dayı filan yoktu kütüphanelerde kitap tozu yutarlardı
Hep yaşını merak etmişimdir. :hmmm

marist

marist

Üye
Tatil senin neyine git çalış derslerine :p

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yanlış anlama :D :ehe

Üst Alt