Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Kaç Gün Yapılacak?

Sponsorlu Bağlantılar

 • 2 Ekim 2013
 • 284 Okunma
 • 1 Cevap

 1. 2 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Bayram Tatili Kaç Gün Olacak?
  Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Kaç Gün Yapılacak?
  Demokratikleşme Paketi’nin açıklanmasının ardından toplanan Bakanlar Kurulu sonrası Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç önemli açıklamalar yaptı.

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kurban Bayramı tatili öncesinde arefe günü, kamu personelinin yarım gün idari izinli sayılacağını bildirdi.

  Arınç, bayram tatili boyunca köprü ve otoyol geçişlerinin ücretsiz olacağını bildirdi.

  KURBAN BAYRAMI 9 GÜN

  Arınç 14 Ekim pazartesi gününün tatil ilan edildiğini ve Kurban Bayramı’nın 9 gün olacağını belirtti.

  Suriye ile ilgili 3 Ekim’de süresi dolacak teskere takvim müsait olursa 3 Ekim’de Genel Kurul’da görüşülecektir.

  DEMOKRATİKLEŞME PAKETİ

  “Siyasetçiler bugün açıklanan Demokratikleşme Paketi için ne diyeceklerdir? Meslek odaları neler söyleyecekler hemen hemen bir çok konuya sizler vakıfsınız. Eğer peşin olarak yapılacak olanlara karşı çıkarsanız mahcupduruma düşebilirsiniz. Burada konuşulan hususlara bir kişi peşin hükümlü olduğu için karşı çıkabilir. Beklentisi karşılanmadığı için karşı çıkabilir. Ya da siyasi olarak karşı çıkılabilir.

  Pakette şunlar şunlar var diyerek doğru ve yanlışları söyleyenlere şimdiden teşekkür ederiz. MHP yarıntı toplantısında Genel Başkan düzeyinde açıklama yapacaktır. Merakla bekliyoruz. Ancak bugün başkan vekili PKK’nın isteğiyle paketin açıklandığını söylüyor. Çelişkiye bakar mısınız? BDP tarafından ise içi boştur.”

  ‘BİZİM İÇİN DEĞERLİ OLAN HALKIMIZIN NE DEDİĞİDİR’

  Bizim için değerli olan halkımızın ne dediğidir. Şu ana kadar aldığımı haber şudur: Türkiye’nin bütün illerinde halkın nabzı tutulmuştur. Yüzde 75 olumlu karşılanmıştır Yüzde 25′in içinde kısmi eleştiriler. Bu konuda sorusu olan herkesi muhatap olarak söylüyorum. Başbakanımız net olarak şunu söyledi. Bu bir süreçtir. 11 yıldır attığımız adımlara ilaveten bunları yapacağız. Yarın başka adımlar atabiliriz demiştir.

  Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ’ın başkanlığında Alevi vatandaşlarımızla ilgili çalışmalarımız henüz tamamlanmadı. Talepleri çözmeye ve halletmeye çalışıyoruz. Madem ki süreç bitmemiştir yarını beklemek varken, bardağın dolu tarafından görmeden yüzde 10′luk varsa boş kısmı hakkında konuşmayı doğru bulmuyorum.” AJANSLAR

  Kaynak: habername.com

  2013 Bayram Tatili Kaç Gün,2013 Bayram Tatili Kaç Gün Olacak?,2013 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün,2013 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?,2013 Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Kaç Gün Yapılacak?,Bayram Tatili Kaç Gün,Bayram Tatili Kaç Gün 2013,Bayram Tatili Kaç Gün Olacak?,Bayram Tatili Ne Kadar,Kurban bayramı kaç gün,Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün,Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün 2013,Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?,Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman,Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Kaç Gün,Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Kaç Gün Yapılacak?,Tatil Kaç Gün Olacak?
   


  Yazan: isbilgisi

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 2 Ekim 2013 #2

  fk555897

  fk555897

  Çok iyi oldu bu tatil. Kurban Bayramı'nın 2 günü zaten kurbanlık ile geçiyor. Geri kalan günlerde de akraba ziyareti falan yapılır.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/07/2019 - 07:32