Ben De Özledim Dizisi Ana Paylaşım Başlığı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Ben De Özledim Dizisi Ana Paylaşım Başlığı
Merhaba maxicep üyeleri. Biliyorsunuz ben de özledim dizisi 23 Ekim de başlayacak. Ben şimdiden konuyu açtım ki yeni çıkan teaserları falan da paylaşayım.Ana konu bu olsun. Dizi başlayınca sohbet falan da ederiz dizi ilgili. Yeni dizimiz Star'a ve biz Leyla ile Mecnun izleyicilerine hayırlı uğurlu olsun :horse: (Bu at smileyini de leyla ile mecnun izleyenler anlar :))Bu ilk teaser
Bu da en son çıkan ve bence en güzel teaser
KADIN OYUNCU BELLİ OLDU Ben de Özledim dizisinde Ali Atay'a eşlik edecek kadın oyuncu belli oldu. Yüksek Giriş, Kanıt ve Hayat Devam Ediyor dizilerinde rol alan Sera Tokdemir, Ben de Özledim'in kadın başrol oyuncusu oldu. Sera Tokdemir, Ali Atay’ın kankası olacak. Oyuncunun diziye üçüncü bölümden sonra girmesi düşünülüyor. Gelişmeyi Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu bugünkü yazısında şu ifadelerle duyurdu: İŞTE O YAZI ''Leyla ile Mecnun tayfasının yeni dizisi Ben de Özledim'in kadın karakteri belli oldu. Sera Tokdemir, Ali Atay’ın kankası olacak. Diziye üçüncü bölümden sonra girmesi düşünülüyor. Leyla ile Mecnun'un fanları bilir; ekip bütün kararlarını çölde alırdı. Ben de Özledim'de mekan değişiyor. Kararlar artık havuzda alınacak.'' TWITTER'DAN DUYURDU Tokdemir ise Ben de Özledim'de rol alacağını twitter sayfasından duyurdu. "Ben de Özledim" ekibindeyim :) detaylar yakında..— sera (@tokdemirsera)

Ccihat67

Ccihat67

Üye
At mı smileyi :horse:

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Ccihat67
Invoke

Invoke

Üye
ben de özledim.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
İk bölüm fragmanı:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Invoke

Invoke

Üye
Hee, demin izledim ben de. Çok iyi =P

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Son 5 saat #bendeözledimbaşlıyor
İlk bölümden sonra yorumlarınızı buradan alalım :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
şu anda ntv de gece gündüz de bende özledim ekibi :D Hadi yine iyiyiz :)Bu bölüm leyla ile mecnunun üzgün bölümleri gibi olacak -Onur Ünlü

Invoke

Invoke

Üye
:pc:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Son 2 saat hadi bakalım atbaşlar çayı çekirdeği hazırlayın
#bizdeözlemesekmiacaba :horse:

Invoke

Invoke

Üye
at mı baş

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
çok güzeldi Onur Ünlü ağzından bu bölümde leyla ile mecnunun finalinln olcağını kaçırdı. Ali atay da espri yaptı.Abi niye söyledin,ben anneme bile söylemedim diye. Bu arada sen yok izlemedim derken izlemedin mi yoksa yok artık tabiki izledim manasında mı :D

Invoke

Invoke

Üye
yok, cidden izlemedim :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada artık konunun adını değiştirmeyeceğim.Konunun adına son güncelleme diye yazmayacağım.haberiniz olsun.Taki edersiniz ya da dizi başladığı günler sohbet ederiz :)

Invoke

Invoke

Üye
Aynen, değiştirme =)

Üst Alt