Androidmi Alınmalı Windows Phonemı

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Androidmi Alınmalı Windows Phonemı
Alıcaklarım

WP8:Lumia 925
Android:htc One mini
İphone 4 düşünüyorudma hem eski hemde hafıza kartı takılmıyormuş 8 GB yeterli değil

Telefonda Yaptıklarım
Oyun (Temple Run,Fruit Nijia,Angry Birds vs.)
İnternet (BOL BOL Twitter'da olucam hatta her saniye o yüzden hızlı bir internet lazım)
Kamerası önemli

Hangisi Alınmalı ?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Söylediğin oyunlar WP'de paralı, istersen unlock işlemlerinin tamamlanmasını bekleyebilir. İnternet perfonması WP'nin çok iyi, kamerada da Nokia öne çıkar. Ama ben sistem olarak Android'i daha çok seviyorum, WP sıkıcı geliyor. Kendi kararını vermelisin :)

0MG90

0MG90

Üye
WP mağazası daha çok dolu değil ama yeni oyunlar,uygulamalar gelecek ve çok hızlı işletim sistemi. Android alacaksan özellikleri iyi olmalı yoksa çöplük bir telefon olur. HTC One Mini mı Lumia 925 mi deseler bana L925 derim.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Oyun hariç diğerleri wp de daha iyi ve rahat. oyunlarda her gün çoğalıyor. bence 925 al pişman olmazsın

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
WP mağazası daha çok dolu değil ama yeni oyunlar,uygulamalar gelecek ve çok hızlı işletim sistemi. Android alacaksan özellikleri iyi olmalı yoksa çöplük bir telefon olur. HTC One Mini mı Lumia 925 mi deseler bana L925 derim.

hocam peki sağlamlığı nasıl ?

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Söylediğin oyunlar WP'de paralı, istersen unlock işlemlerinin tamamlanmasını bekleyebilir. İnternet perfonması WP'nin çok iyi, kamerada da Nokia öne çıkar. Ama ben sistem olarak Android'i daha çok seviyorum, WP sıkıcı geliyor. Kendi kararını vermelisin :)

Ben 820 ye geçicektim bütün uygulamalara para vermek istemediğimden geçmedim şimdi wp8 de ios'un jb si kadar net bi unlock yok dimi hala?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
0MG90

0MG90

Üye
hocam peki sağlamlığı nasıl ?

Alüminyum gövdesi var bence çok sağlam. Ekranı da HD+ ekran zaten. Ben MediaMarkt'da kullanmıştım çok hızlı. Kamera konusunda da çok iyi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
mini sini alacağına 925 al gitsin. hem havan olur

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Windows Phone ile hava mı :D çoğunluk böyle bir sistem olduğunu bilmiyor :D
aha sen ciddimisin? :D bende 920 var bak örnek veriyorum (zaten farklı olması havalı) neyse minibüste bir çıkarıyorum abi bütün millet bak bütün herkez bana değil telefonuma bakıyor :D bizim dernanede herkezde s3 yada s4 var, ben 920 mi cebimden çıkardım tanımadığım çocuklar başıma toplandı... farklılık böyle birşey. kullanmayan bilemez. ciddiyim.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
aha sen ciddimisin? :D bende 920 var bak örnek veriyorum (zaten farklı olması havalı) neyse minibüste bir çıkarıyorum abi bütün millet bak bütün herkez bana değil telefonuma bakıyor :D bizim dernanede herkezde s3 yada s4 var, ben 920 mi cebimden çıkardım tanımadığım çocuklar başıma toplandı... farklılık böyle birşey. kullanmayan bilemez. ciddiyim.
Benim hiç bir tanıdığımda WP yok bilemiyorum o yüzden ama sistemi bilen çok az :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Benim hiç bir tanıdığımda WP yok bilemiyorum o yüzden ama sistemi bilen çok az :)
sistemi bilen az değil işte yanlış düşünüyorsun, sistemi kullanan az. kimse kullanmıyor, televizyonda görüp meraklananlar gerçekte görünce çok dikkat çekiyor.

AHKE

AHKE

Üye
windows isareti var birde bi hava katıyor

0MG90

0MG90

Üye

Etrafında kimse kullanmıyor diye hiç kimse kullanmıyor anlamına gelmez ki :D İnsanlar takmış Android'e başka bir şey almıyorlar diye sen görmemişsindir. Benim 4 hocam da var Nokia Lumia gayet memnunlar. Okulda arkadaşlarımda da var.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve AHKE
Invoke

Invoke

Üye
Hacı zaten aradığın özellikleri yazmışsın, fazlasına lüzum yok gibi yazmışsın. "İnternet istiyom bir iki oyun genelde sosyal ağlarda takılırım, kamera çok önemli...."
Bizden sadece 925 al dememizi bekliyon. Diyelim senin için:
925 al.

• Beğen
Tepkiler: big.LITTLE
tapatalk

tapatalk

Üye
htc one al miniyi salla

KayraBey

KayraBey

Üye
Android al.