Htc Mytouch 4g Slide

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Htc Mytouch 4g Slide
Şu telefonu 330 liraya aldım. sizce nasıl özellikleri ? fiyatına göre iyi mi ? ve de telefon rootlanmış. costum rom falan atmam da yardımcı olabilecek var mı ?

Yok mu hiçbir görüşü olan arkadaşlar ?

burhankoxp22

Üye
kardeş elden aldıysan iyi almışsın görüş yapılacak bir zaman degil ki bence herhangi birşey alınmadan önce sorsan desen ki şu telefonu alacagım temiz içi açılmamış şu fiyata nasıl felan desen bir yorum yapardım ama aldıktan sonra pahalıda alsan bedava da alsan hayırlı olsun güle güle kullan demek düşer :)ve telefon fiyatları il il degişir istanbulda daha ucuzken ankarada 30-70 tl arası fark olabiliyor daha pahalı ankarada kimse bu konuda yorum yaparmı bilmem ben telefon tamircisiyim " " sen bu telefonu alımışsın 330 tl ye bende bunu aldım aynı fiyata dün " " kendim kullanıyorum içinde 8 hafıza kartı kutusu tüm aparatları herşeyi ile aldım denk geldi yoksa 500 tl den daha aşagı alacagımı bende düşünmezdim :)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş elden aldıysan iyi almışsın görüş yapılacak bir zaman degil ki bence herhangi birşey alınmadan önce sorsan desen ki şu telefonu alacagım temiz içi açılmamış şu fiyata nasıl felan desen bir yorum yapardım ama aldıktan sonra pahalıda alsan bedava da alsan hayırlı olsun güle güle kullan demek düşer :)ve telefon fiyatları il il degişir istanbulda daha ucuzken ankarada 30-70 tl arası fark olabiliyor daha pahalı ankarada kimse bu konuda yorum yaparmı bilmem ben telefon tamircisiyim " " sen bu telefonu alımışsın 330 tl ye bende bunu aldım aynı fiyata dün " " kendim kullanıyorum içinde 8 hafıza kartı kutusu tüm aparatları herşeyi ile aldım denk geldi yoksa 500 tl den daha aşagı alacagımı bende düşünmezdim :)
haklısın ama dediğim gibi sadece rom olayını öğrenmek istemiştim :) ayrıca sizin ilanda verdiğiniz değil benim telefonum, 4g slide olacak. sensation da hoş telefon ben de bu fiyata bulmuştum ama ekranı çok büyük telefonları pek sevmiyorum cebe kolay kolay sığmıyor.

burhankoxp22

Üye
anladım. kardeş özelden forum dan mesaj at sabah hallederiz

Üst Alt