Htc desire x 4.4.4 rom

Sponsorlu Bağlantılar

mekan58

Üye
    Konu Sahibi
Htc desire x 4.4.4 rom
Selamun aleyküm, arkadaşlar telefonum htc desire x android 4.1.1 orjinal rom lu. Telefonum şuan rotlu ben 4.4.3 yada 4.4.4 rom atmak istiyorum. Çok uğraştım 150 200 250 300 mb lik birçok rom bulup denedim yapamadım recovery modundan telefonun içinden zip le denedim zaten bildiğim kadarıyla da ziple oluyor rom atma . Destekleyip desteklemediğini bilmeden denedim telefonu çökerttim bi kaç kez desteklemeyince ama şükür ki elimde orjinal kendi rom u var öyle kurtarıyorum. işin ehli burda mutlaka vardır. Yardımcı olabilecek varmı. Şimdiden teşekkürler.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye

Buradaki romlar uygun kardeşim yalnız cihazın yurtdışımı yani sprint verizon lte cihazlar ise bunlar olmaz tam modelini belirtirmisin ?

mekan58

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal kardeşim yurt dışından gelmedi.
LTE değil , orjinal .

Kardeşim o adresde 4.1.2 var , o büyük ihtimal olur
bide 4 5 tane 170 mb lik rom lar var . onları henüz indirmedim umudum yok gibi ama deniycem genede.

Bu arada ben orjinal rom aramıyorum sadece cihazla uyumlu 4.4.3 yada 4.4.4 rom arıyorum.
Htc desire x in en üst orjinal rom u 4.1.2

Htc daha üstünü güncellemedi.
Ben de orjinalini aramıyorum sadece uyumlu. 4.4.3 kitkat yada 4.4.4 kitkat rom arıyorum
Htc desire x in o verdiğiniz linkdeki 4.1.2 rom olmadığı. Rom atıyor ama telefon açılmıyor recovery moduna atıyor telefonu açmıyor.
galiba desteklemiyor. Nedenini bilemedim acaba 4 inc ekran ondan mı . O rom sense 5 ana android sürümü 4.1.2 . benimki sense 4+ android i 4.1.1 halbuki sizin o link deki rom da htc nin yükseltilmiş rom lar ından biri nasıl olmadığına hayret ettim

Htc desire x in rom undan acaba bu telefonun 2 3 ayrı çeşidi mi var.

Ama bana genede uyumlu 4.4.3 yada 4.4.4 lazım samsung rom una da razıyım ama desteklese keske

jetgil

jetgil

Üye
kernelden dolayı olabilir o. cihazın romuna uygun kerneli flashlaman lazım

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
kernel ile alakası yokda zaten xda romları kernelli olur cihazın root unu kontrol edip Twrp recovery kurarmısınız
burdaki recovery i kur ve bu romu kullan devamlı güncellenen güzel sade stabil çalışan en iyi custom rom yapımcısı diyebiliriz