Acil Lütfen Yardım Edin! Depolama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
Acil Lütfen Yardım Edin! Depolama Sorunu
merhaba, LG optimus vu kullanıyorum. telefonumua yedek almadan format attım ve tüm verilerim silindi. herhangibir recovery programıyla verilerimi kurtarmaya çalıştım fakat telefonun hafızasını pc cıkartılabilir disk olarak görmüyor. medya depolamasuı olarak görüyor ve bu ayar telefondan da değiştirilmiyor. lütfen bilen birisi bunu nasıl çıkartılabilir disk olarak göstereceğimi anlatsın. teşekkürler.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Googleplay'den Hexamob Recovery programını indir bir dene (root'lu telefonlarda çalışır ) programın düzgün çalışması için root izinlerinin alınmış olması gerekiyor. Bir lite sürümü var ücretsiz bir de pro sürümü var

Birde bunu dene

Bu arada, yedekleme yapmaığın için resim video onları kurtarırsın ama oyun uygulama zor çünkü oyun ve uygulamaların data verileri tamamen siliniyor ama resim ve video gibi telefonu usb bağlayarak MTP uygulaması ile değil recuva ile geri getirebilirsin ama baya uğraştırır seni ..

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
revuvada görmüyor telefonu

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
deniyorum hemenolmadı bu da

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
hiçbirşey çıkmadı recovery dediğimde

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
hiçbirşey çıkmadı recovery dediğimde

Ücretli olan Hexamob Recovery Pro sürümü de dahil hepsinin kaynağını buldum senin için, artık yok demezsin :ehe
Buyur

Üst Alt