Yardım Ethernet Lambası

Sponsorlu Bağlantılar

volkanik38

volkanik38

Üye
    Konu Sahibi
Ethernet Lambası
Arkadaşlar modemde ethernet lambası sürekli yanıp sönüyor ve internet aşırı yavaşladı buna ne sebep olabilir?

Uhops

Uhops

Üye
Benim ki de yanıp sönüyor ve internet ½ azaldı. :(
Ama yanıp sönmesi normal heralde. Speedtest.com'dan hız testi yap bi :oke:

volkanik38

volkanik38

Üye
    Konu Sahibi
Yorumun için teşekkürler.Testi yaptım ve 1.22 mbps hız çıktı ne rezalet değil mi? Ek olarak ethernet lambası internette değilkende yanıp sönüyor.Bilgisayarı açtığım anda büyük bir hızla yanıp sönmeye başlıyor

Uhops

Uhops

Üye
Yorumun için teşekkürler.Testi yaptım ve 1.22 mbps hız çıktı ne rezalet değil mi? Ek olarak ethernet lambası internette değilkende yanıp sönüyor.Bilgisayarı açtığım anda büyük bir hızla yanıp sönmeye başlıyor
1,22MBps gerçektende rezalet. :alsana:

Ve benim ki internette değilken yanmıyor. Belki arkaplanda çalışan bi program olabilir sende.

volkanik38

volkanik38

Üye
    Konu Sahibi
arkaplanda birşey çalışmıyor kaspersky internet security ile tarattım tehditleri sildim hala aynı tas aynı hamam son sürat yanıp sönüyor kafayı yiyeceğim

Uhops

Uhops

Üye
:hmmm
arkaplanda birşey çalışmıyor kaspersky internet security ile tarattım tehditleri sildim hala aynı tas aynı hamam son sürat yanıp sönüyor kafayı yiyeceğim
Arka planda çalışanlara nerden baktın.

volkanik38

volkanik38

Üye
    Konu Sahibi
görev çubuğunda gözüküyor diyorlar internette ben ordan baktım cpu kullanımına baktım bu arada hallettim sorunu virüs varmış kaspersky internet security ile temizledim düzeldi

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

Üst Alt