Sony Xperia Z1'in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z1'in Türkiye Fiyatı Açıklandı
Sony 2013 içerisinde akıllı telefon pazarında sunduğu modellerle karşımıza gelmekte. İlk olarak Ocak ayında Xperia Z adında ki amiral gemisi modelini duyuran firma, daha sonra üst seviye phablet modeli Xperia Z Ultra ile pazarda yerini almıştı. Japonya kökenli firma son olarak da 4 Eylül tarihinde IFA 2013‘de yeni amiral gemisi versiyonu Xperia Z1‘i resmi olarak duyurdu.

Sony’nin yeni üst seviye akıllısı Xperia Z1, donanım özellikleri açısından üst düzey donanım bileşenleri ile geliyor. Baktığımızda 5″ büyüklüğünde ve1920×1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip olan akıllı telefon, 2.2Ghz saat hızında dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga setinden güç alıyor.

Yeni akıllı telefonun arka yüzünde 20.7MP çözünürlüğünde kamera yer alırken, ön yüzünde de görüntülü konuşma için 2MP kamera yer alıyor. Hem ön hem de arka kamera 1080p video kayıt yeteneğine sahip. AyrıcaXperia Z1 sistem belleği 2GB olurken, dahili veri kapasitesi de 16GBolarak belirlenmiş.

10 Ekim itibari ile satışa sunulacak telefonun fiyatı 2199:tl: olarak açıklandı.

LimePie

LimePie

Üye
fiyatı baya tuzluymuş haber için :tşk:

Uhops

Uhops

Üye
Bir an fiyatı dolar olarak okudum :) :)

Ve 2,2GHz işlemci nasıl soğuyacak/ısınmayacak?

Invoke

Invoke

Üye
Bir an fiyatı dolar olarak okudum :) :)

Ve 2,2GHz işlemci nasıl soğuyacak/ısınmayacak?

Onu düşünmüşlerdir herhalde, o kadar mühendis var. Tüm snapdragon 800ler 2.2ghz.Aslında ben de böyle bir fiyat bekliyordum ama yine de görünce pahalı geldi :D G2 ile 400lira fark var. Az para sayılmaz.

fk555897

fk555897

Üye
Fiyatı yüksek ama çok güzel bir telefon.

Invoke

Invoke

Üye
Zultradan niye ses seda yok, çok daha önce tanıtıldı cihaz. Türkiyede yok hala.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
çok pahalı ya 100 daha veririm iphone 5s alırım

Invoke

Invoke

Üye
Ultra çok pahalıymış be

aralarında 50lira fark var, çok değil.
Aslında bunu 1999den onu 2100den filan çıkarsaydı daha iyi satardı. Şimdi G2 ile 400lira fark olmuş oldu. Tamam o plastik sen camsın, malzemene bakarsak zaten biraz pahalı olmanı bekliyorduk da tasarımını da beğenmedi millet hem boşluk koyuyon hem 2200 fiyat koyuyon.

Başkası yapmadan ben yapayım şu yorumu :ehe
Boşluklar için 400 lira fark koymuş sony.Ben beğendim ama ya, alırım belki :ehe İnceleyim de bir :eller: 2veriyorsak 3aşağı 5 yukarı farketmez, taksitle öderiz :ah

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Fiyatı bu seviyede olduğu sürece Xperia Z1 alacağımı ve önereceğimi sanmıyorum.

Elektr0

Elektr0

Üye
Zultra 2250 tl den giriş yaptı . Z1, 2200 TL fiyatı hak edecek telefon degil Z ile aynı panelleri kullan 4k video diye beklentileri yükselt sonra 1080p de 30 kare saniye video çek. O 20.7 mp sensörün hakkını ver hakkını :D , alt ve üstte 1 inçlik ekranın bile sıgabileceği boşluklar bırak sırf sony oldugun için sana 2200 TL veririm ben. LG G2 akar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
G2
Zultra 2250 tl den giriş yaptı . Z1, 2200 TL fiyatı hak edecek telefon degil Z ile aynı panelleri kullan 4k video diye beklentileri yükselt sonra 1080p de 30 kare saniye video çek. O 20.7 mp sensörün hakkını ver hakkını :D , alt ve üstte 1 inçlik ekranın bile sıgabileceği boşluklar bırak sırf sony oldugun için sana 2200 TL veririm ben. LG G2 akar
G2 bu senenin kralı artık z1 diye bi rakibi yok :D

Yönetici tarafından düzenlendi:

Üst Alt