Sony Xperia Z1'in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Elektr0

Elektr0

Üye
kavga etmeyin la 2 tane kı*ı kırık alet için GMDiscovery döver bunları döverrr :bangin::islik

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
kavga etmeyin la 2 tane kı*ı kırık alet için GMDiscovery döver bunları döverrr :bangin::islik
Kavga etmiyorum da arkadaş bir laf söyledi arkasında durmuyor garip geldi :D discovery bambaşka bişey ayrıca :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Kavga etmiyorum da arkadaş bir laf söyledi arkasında durmuyor garip geldi :D discovery bambaşka bişey ayrıca :D
no problem :D :D bende g2 var memnunum 32gb 1800e kılıflı aldım sonny de iyidir ama çok pahalı gibi

Elektr0

Elektr0

Üye

20.7 mp kameranın adam akıllı bir 4k videosu olacak diyorlardı ee oda yok 1080p 30 fps video yu discovery de çekiyor :haha:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
20.7 mp kameranın adam akıllı bir 4k videosu olacak diyorlardı ee oda yok 1080p 30 fps video yu discovery de çekiyor :haha:
Discovery'nin kamerasıyla Z1'inkini mi karşılaştırıyorsun :ah 808 ve Lumia 1020 de 1080p ve 30fps çekiyor ama Discovery'yle karşılaştırılmaz bile. G2'nin 60 fps'si de boş laf şu an kamera konusunda Nokia ve Sony'den iyi marka yok.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Discovery'nin kamerasıyla Z1'inkini mi karşılaştırıyorsun :ah 808 ve Lumia 1020 de 1080p ve 30fps çekiyor ama Discovery'yle karşılaştırılmaz bile. G2'nin 60 fps'si de boş laf şu an kamera konusunda Nokia ve Sony'den iyi marka yok.
tamam git al ozaman kardeşim allah allah sorun çıkartma bi yorum yaptık atladın hemen 60fps i küçümsüyor adama bak tamam bitti

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
tamam git al ozaman kardeşim allah allah sorun çıkartma bi yorum yaptık atladın hemen 60fps i küçümsüyor adama bak tamam bitti
Kardeşim inceleme videoları gelince göreceğiz zaten, yapma Allah'ını seviyorsan Sony Z1'i zaten kamerasıyla ön plana çıkardı :)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Kardeşim inceleme videoları gelince göreceğiz zaten, yapma Allah'ını seviyorsan Sony Z1'i zaten kamerasıyla ön plana çıkardı :)
ya tamam öyle hadi hadi benim param lg g2 ye yetti gittim dandik bi telefon aldım oldumu kapat işte konuyu

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
ya tamam öyle hadi hadi benim param lg g2 ye yetti gittim dandik bi telefon aldım oldumu kapat işte konuyu
Dostum her dediğimi yanlış anlıyorsun ama G2 çok iyi bir telefon onu herkes biliyor ama Xperia Z1'in kamerasıyla yarışamaz :)

Elektr0

Elektr0

Üye

sen her şeyi böyle ciddiye alırsan işimiz var :D + olarak discovery sonuç itibariyle 1080p de 30 fps video çekiyor yalan söyleyip çekmiyor mu diyeyim. Sony sony ise adam akıllı teknoloji geliştirmeli madem o kadar büyük bir marka millet kandırmamalı.. discovery ile sony nin çektigi video kalitesi aynı olmayacak ben öyle bişi de demedim.. Sony 20.7 mp sensörün hakkını veremedi gibile geliyor ama yazılımsal sorunları var piyasaya çıkacak güncelleme alacak düzelecek ( sony nın nokıanın fanboylugu yapmak güzel bir iş olsa gerek :) ) hatta 4k video için güncelleme bile gelebilir. G2 nin 60 fps sana göre boş olabilir adam akıllı düşünen müşteriler 1600-1800 TL ye G2 aldılar almaya devam ediyorlar edeceklerde :)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Dostum her dediğimi yanlış anlıyorsun ama G2 çok iyi bir telefon onu herkes biliyor ama Xperia Z1'in kamerasıyla yarışamaz :)
tm tm :emzik:
sen her şeyi böyle ciddiye alırsan işimiz var :D + olarak discovery sonuç itibariyle 1080p de 30 fps video çekiyor yalan söyleyip çekmiyor mu diyeyim. Sony sony ise adam akıllı teknoloji geliştirmeli madem o kadar büyük bir marka millet kandırmamalı.. discovery ile sony nin çektigi video kalitesi aynı olmayacak ben öyle bişi de demedim.. Sony 20.7 mp sensörün hakkını veremedi gibile geliyor ama yazılımsal sorunları var piyasaya çıkacak güncelleme alacak düzelecek ( sony nın nokıanın fanboylugu yapmak güzel bir iş olsa gerek :) ) hatta 4k video için güncelleme bile gelebilir. G2 nin 60 fps sana göre boş olabilir adam akıllı düşünen müşteriler 1600-1800 TL ye G2 aldılar almaya devam ediyorlar edeceklerde :)
ettik çok şükür

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Konu doğrultusunda tartışma yaratacak cümleler kurmadan devam edelim arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Elektr0
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Fanboy dedi ya adam :D Sizle uğraşılmaz gençler takılın siz :D

Elektr0

Elektr0

Üye
Z1 in kamerası düzelecek eninde sonunda güzel kareler yakalayacak :oke:

Invoke

Invoke

Üye
Arkadaşlar lütfen üstteki uyarıyıda dikkate alalım, rakibi yok filan olayları saçma, aslına bakarsak hepsi bir birine rakip. Hepsinin kendine has özellikleri var, burda onları anlatmaya gerek yok zaten bir sürü konu var neyin hangi açıdan önde olduğunu anlatan... Z1 ile aralarındaki fiyat farkı önemli bence de 2000den çıkarsaydı sony, batmazdı, daha çok satar daha çok kazanırdı .Yanlış yapmış.

Ama Z1'in kamerasında 1080p video çekerken sorunlar var, hep olmasa da ara ara... takılıyor. Güncelleme geleceğeni umuyorum; gerçi bu konuda benim hiç tereddütüm yok. Sony çözmezse xda çözer. Fiyat konusunda hata yapmışlar, gerçi ben şaşırmadım zaten böyle bekliyordum.
Hatta bence 4k bile gelebilir, sonuçta işlemci destekliyor ve kamerası sağlam. Olay yazılımsal, bir güncelleme ile gelebilir 4k. Şöyle yaparlar, Z2 çıkar 4k ile satarlar Z2'yi sonra. Z1'e 4k özelliği verirler. Böylece z2yi satmış olur çakallar. :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Arkadaşlar video çekme konusunda bi noktaya dikkat verin. Bazı cihazlar 5 mp kamerayla 1080p video çekerken bazı cihazlar 8mp kamarası ile 720p video çekme yeteneğine sayıp. Ama burda 8mp kamera daha kötü çekiyor anlamına gelmez :)
Veya böyle örnek vereyim Z1in 20mp ana kamerası ve 2mp ön kamerası ikiside 1080p video çekme yeteneğine sayıp. Bu iki 20mp ana ve 2mp ön kameranin aynı kalitede video çekiyor demek yalnış olur. :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood, Invoke ve Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Arkadaşlar video çekme konusunda bi noktaya dikkat verin. Bazı cihazlar 5 mp kamerayla 1080p video çekerken bazı cihazlar 8mp kamarası ile 720p video çekme yeteneğine sayıp. Ama burda 8mp kamera daha kötü çekiyor anlamına gelmez :)
Veya böyle örnek vereyim Z1in 20mp ana kamerası ve 2mp ön kamerası ikiside 1080p video çekme yeteneğine sayıp. Bu iki 20mp ana ve 2mp ön kameranin aynı kalitede video çekiyor demek yalnış olur. :)
Bunu anlatmaya çalışıyorum ben de :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Veya böyle örnek vereyim benim cihaz 8mp kamerayla 720p video çekiyor Z1in ön kamerası 2mp kamerayla 1080p video çekiyor. Şimdi bunların hangisi daha kaliteli? :)

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Pikkaccu

Üst Alt