Tavsiye Kafam Karıştı :d

Sponsorlu Bağlantılar

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Kafam Karıştı :d
Evet bazı arkadaşlar hatırlar belki HTC ONE almayı planlıyordum ancak Note III'ün Vodafone'a gelmesiyle böyle allak bullak oldu bu Türkiyeye giriş yapan Note III'ler Snapdragon 800 mü yoksa Exynoslumu Snapdragonsa eğer Note III almayı planlıyorum Operatör üzerinden alacağım için LG G2 alamıyorum maalesef :/

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Buyuk ihtimal exynos tur ama biraz bekle 5s ve 5c gelsin 5s one dan daha mantıklı

Invoke

Invoke

Üye
Exynos modeli gelecek, Türkiye'ye.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Türkiye ye exynos izlemek model gelecek.Snapdragon 800 bir cihaz almak istiyorsan Z1 bekleyebilirsin ip5s önermek isterdim ama çok pahalı bea :bann:

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Biri çıkıp "o paraya 4 tane Discovery al" diyecek.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
O paraya git 4 tane Discovery al.

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111
Invoke

Invoke

Üye
Türkiye ye exynos izlemek model gelecek.Snapdragon 800 bir cihaz almak istiyorsan Z1 bekleyebilirsin ip5s önermek isterdim ama çok pahalı bea :bann:

3200tl fırsatçı fiyatı. Daha 5S Türkiye'ye gelmedi. Bunlar önceden getirip, daha pahalıya veriyorlar. Yani biraz daha ucuz olacak ama yine de pahalı olacak.HTC One, her işinizi görebileceğiniz bir cihaz. Ses konusunda hala daha iyi bir androidli cihaz yok. Alüminyum kasası da çok hoş :) 4mpixel biraz sıkıntı. Bir de snap 800 istiyorsanız, htc one max(büyük iht. snap 800 ile gelir, daha net değil diye biliyorum.) , Z1, G2 var.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
4 tane discovery almaya karar verdim falan ne fanlar var ya :D neyse operatör üzerinden satışa sunulsa 5S düşünebilirdim ama arayüzü çok sıkıcı ya gerçekten hızlı cihaz ama cık :D Onenin ekran kalitesi çok iyi ya Xperia Znin sağlam bi işlemcisi olsa alacaktım çok hoş ancak kötü bi işlemciye sahip Lumia 1520 dicem o çıkacak operatörden sunulcak ve o arayüze alışcam neyse :D HTC ONE MAX 6 inç mi acaba?Z1 hoşta o çerceve ne ya kasa kocaman ekran küçük kötü ya :(Gelen haberlere göre HTC'nin yeni phableti One Max, diğer üst seviyecihazların aksine Snapdragon 800 yerine 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemci kullanacak.

Invoke

Invoke

Üye
O haberler kesin değil diye biliyorum. S4 Pro kullanıp da 1080p ekran koyarsa, Zden bir farkı kalmaz. Z1'e gelirsek, aslında ekran küçük değil, boşluklar büyük ondan öyle duruyor :ehe

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Neden son çıkan akıllı telefonlarının özellikleri snap 800 2.3 ghz adreno 330 ?

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Cihazların birbirinden farkı kalmadı artık SAMSUNG zaten tasarım konusunda hep aynı Nexus 5'de o donanımla gelecekmiş

Invoke

Invoke

Üye
Fark var, olmaz olur mu. Yeni çıkanlara bakarsak,
G2 uygun fiyatı ve hoş, boşluksuz tasarımıyla, ips ekranıyla, oıs'iyle, yeni eklediği bir iki yazılımsal özellikle, iki tıklıyon kilidi açıyor filan ya da misafir hesabı açıyorsun kısıtlı oluyor gibisinden...
Z1 kamerasıyla, cam yapısı ve alüminyum çerçevisyle, suya ve toza karşı dayanıklılığıyla, sonynin medya uygulamalarıyla, geliştirici desteğiyle, yeni arayüzüyle, alt tarafa da kocaman hoparlör koymuş...
Note III daha gelişmiş ve fonksiyonu artırılmış s-peniyle, yeni gelen yazılımsal özellikleriyle, 3gb ramiyle, deri kılıfla ki bu takılıp çıkarılabiliyor, hatta değişik renkler alıyorsan filan, her gün başka kılıf =P -Gereksiz masraf-
ZUltra flashın olmamasıyla, daha çok bir tablete kaçan boyutlarıyla, ama ince ve şık tasarımıyla, 6,44" ekranıyla, ayrıca dahili kalem bulundurmadan herhangi bir kalemle çizim olanağı vermesiyle, yine suya dayanıklı... vs.

gibi şeylerle öne çıkmaya çalışıyorlar, her şey donanım değil ki. Hem daha iyi hiç biri kasmayacak, sorun yaşatmayacak, sağlam donanım var. Artık hangisi içine siniyorsa seç, al.
Öne çıkmaya çalışıyorlar..

Not: Yukarıda yazdım amaNote3'ün exynos versiyonu gelecek Türkiye'ye.

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Öyle demek istemedim ya :D Mesela S serisi hep aynı tasarım üzerinden gidiyor s2den sonra LG G2 hoşuma gidiyor tasarım konusunda sadece

Invoke

Invoke

Üye
G2de S4' benziyor. =P

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi

Bundan bahsediyorum işte :D

Invoke

Invoke

Üye
Doğru diyorsun da adamlar yapıyor, aynı tip de olsa satıyor. Satınca neden tutup değiştirsinler :D

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Sıkılıyor insan diğer cihazlarla ayırt bile edilmiyor bazen

Lohengram

Lohengram

Üye
Bence modern bir çerçevesi var "S" serisinin ama bana ilk kullandığım hissi vermiyor artık :(