Öneri Evkurdan telefon alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Evkurdan telefon alınır mı?
Merhaba arkadaşlar. evkurdan taksitle telefon almayı düşünüyorum. neden evkur derseniz kredi kartı kullanmıyorum.. ve note 3 almayı planlıyorum ama bazı modellerinde snapdragon 800 işlemci kullanılırken (N9005 modeli) bazılarında samsung kendi işlemcisini kullanmış. neden? çünkü Türkiyede 4G desteği yok. bu gerçekten saçma ben bu telefonu 4 5 yıl kullanırım diye düşünüyorum ve 4 5 yıla kadar 4G gelecek bunuda biliyorum. ayrıca snapdragon 800 işlemci samsungun işlemcisine göre daha iyiymiş. bu cihazı evkurda bulabilir miyim? sitesinde sm-n7500 note 3 neo modeli var ama.. birde geçende evveye gittim turkcellde 2.200'lük note 3 evve de 3.750 TL'ydi. direk kaçtım ordan :) snapdragon 800 'lü modelini bulamazsam, LG G2 32GB modelini almayı düşünüyorum :)
sizce ne yapmalıyım?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Eskiden olsa alma derdim ama su anda cok uygun fiyatlara taksitle telefon satıyorlar alınabilir.

Zaten kredi kartin olsada taksitli telefon satışı kartlara yasaklandı :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve FK5896

lumia1020

Üye
Alın :) fakat telefon alırken dikkat edin. size orada telefonu kontrol ettirecekler. iyice bakın alır almaz garantiyle uğraşmayın :) :)

• Beğen
Tepkiler: FK5896

Casdee

Üye
Artık taksit çözümü çok her türlü yöntem var adamlarda bildiğin telefoncudan al bence :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hiç mi bilmiyorsun kartsız dolu yöntem var hayale bile sığmıyor yani helede büyük şehirde isen :)
iki tane yöntem var ya faturaya alicaksin yada evkura gideceksin.
Oyle bir konusuyorsun ki 1500 tane yöntem var ve bunu sadece çakallar biliyor

• Beğen
Tepkiler: lumia1020 ve FK5896

Casdee

Üye
Ya değişik şeylere taksit yapıyorlar veya başka esnaftan başka bir ürün olarak gösteriyorlar :thumbup::thumbup::thumbup:

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ya değişik şeylere taksit yapıyorlar veya başka esnaftan başka bir ürün olarak gösteriyorlar :thumbup::thumbup::thumbup:
Eee
faturasız mal = garantisiz mal

Garanti işini nasil cozuyorsunuz urunu kayıt altına almadan
Bir telefon icin bu kadar katakulliye gerek yok yani ;)

• Beğen

Casdee

Üye
İşte o yüzden tanıdık dedim yha :):):):)

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Bahadir_fb

tatar1926

Üye
Merhaba arkadaşlar. evkurdan taksitle telefon almayı düşünüyorum. neden evkur derseniz kredi kartı kullanmıyorum.. ve note 3 almayı planlıyorum ama bazı modellerinde snapdragon 800 işlemci kullanılırken (N9005 modeli) bazılarında samsung kendi işlemcisini kullanmış. neden? çünkü Türkiyede 4G desteği yok. bu gerçekten saçma ben bu telefonu 4 5 yıl kullanırım diye düşünüyorum ve 4 5 yıla kadar 4G gelecek bunuda biliyorum. ayrıca snapdragon 800 işlemci samsungun işlemcisine göre daha iyiymiş. bu cihazı evkurda bulabilir miyim? sitesinde sm-n7500 note 3 neo modeli var ama.. birde geçende evveye gittim turkcellde 2.200'lük note 3 evve de 3.750 TL'ydi. direk kaçtım ordan :) snapdragon 800 'lü modelini bulamazsam, LG G2 32GB modelini almayı düşünüyorum :)
sizce ne yapmalıyım?
Kardes lg g2 al memnun kalırsın

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için çok teşekkürler. büyük bir ihtimalle G2 tercihim olacaktır.. :)arkadaşlar bir sorum daha olacak. bazı yerlerde okudum, evkur paralel ithalat cihazlar satıyormuş sanırım. bu doğru mu? değilse bu cihazların garantisi nedir? kvk mı acaba?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
yardımlarınız için çok teşekkürler. büyük bir ihtimalle G2 tercihim olacaktır.. :)arkadaşlar bir sorum daha olacak. bazı yerlerde okudum, evkur paralel ithalat cihazlar satıyormuş sanırım. bu doğru mu? değilse bu cihazların garantisi nedir? kvk mı acaba?
Cihazi almaya gidince ordaki yetkililere sorun ya lg turkiye garantilidir ya da ithal eden firmanin garantisi altındadır

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Cihazi almaya gidince ordaki yetkililere sorun ya lg turkiye garantilidir ya da ithal eden firmanin garantisi altındadır
peki cihazı alsam ve ilerde bir sorun yaşasam garantiye gönderdiğimde iyi bir işçilik çıkarabilirler mi? ve ithal olmayan telefonlarıda var mı acaba? buna dair birkaç yorum okudumda.. ithal eden firmaları önermiyorlar pek..

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
peki cihazı alsam ve ilerde bir sorun yaşasam garantiye gönderdiğimde iyi bir işçilik çıkarabilirler mi? ve ithal olmayan telefonlarıda var mı acaba? buna dair birkaç yorum okudumda.. ithal eden firmaları önermiyorlar pek..
Ithalat olanlarda cihazda bir sorun cikarsa çoğu zaman Kullanıcı hatasi derler ve cihazi onarmazlae lg turkiye garantisi altindaysa garanti konusunda cok sorun cikmaz eger alacaksaniz lg turkite garantili alın yalniz bunlar biraz daha pahali olur

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ev Kur, yön avm gibi yerlerden elektronik ürün alınmaz. Hem fiyatı aşırı şişiyorlar hem de sattıkları ürünler paralel ithal oluyor. Teknik servis konusunda çok başınız ağrır bence.
Çok yüksek bütçeli telefon alacağınıza işini görecek orta segment cihaz alıp çalışıp o parayı biriktirip daha sonra üst seviyede bir cihaza yönelin bence.
Neticede o firmalara ödenen paralar kolay kolay kazanılmıyor. ( 2000-2500 bandında ki cihaz 3000-3500 liraya geliyor)

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Ev Kur, yön avm gibi yerlerden elektronik ürün alınmaz. Hem fiyatı aşırı şişiyorlar hem de sattıkları ürünler paralel ithal oluyor. Teknik servis konusunda çok başınız ağrır bence.
Çok yüksek bütçeli telefon alacağınıza işini görecek orta segment cihaz alıp çalışıp o parayı biriktirip daha sonra üst seviyede bir cihaza yönelin bence.
Neticede o firmalara ödenen paralar kolay kolay kazanılmıyor. ( 2000-2500 bandında ki cihaz 3000-3500 liraya geliyor)
kesinlikle haklısınız. G2 32 gb 2160 liraya geliyor.. aslında turkcell'den alacaktım ama birkaç taksit geciktiği için maalesef bu işlemi gerçekleştiremediler. orda da fiyat hemen hemen aynı. hatta turkcellde yanlış hatırlamıyorsam G2 nin 32 gb modeli 2250 liraya geliyordu. ve aslında almışken de iyi bir cihaz almak istiyorum. sıkıntı yaşamayacağım ve 4 5 yıl kullanabileceğim bir cihaz.. aslında şuan tek sorun olan garantisi.. bu konuda kimse sıkıntı yaşamak istemez..

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
kesinlikle haklısınız. G2 32 gb 2160 liraya geliyor.. aslında turkcell'den alacaktım ama birkaç taksit geciktiği için maalesef bu işlemi gerçekleştiremediler. orda da fiyat hemen hemen aynı. hatta turkcellde yanlış hatırlamıyorsam G2 nin 32 gb modeli 2250 liraya geliyordu. ve aslında almışken de iyi bir cihaz almak istiyorum. sıkıntı yaşamayacağım ve 4 5 yıl kullanabileceğim bir cihaz.. aslında şuan tek sorun olan garantisi.. bu konuda kimse sıkıntı yaşamak istemez..
Hiç nakit yok mu? Cıpcıbır telefon almaya gitme. Deli para ödersin. 1.000 liraya garantili teller var onlara bak derim.

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Hiç nakit yok mu? Cıpcıbır telefon almaya gitme. Deli para ödersin. 1.000 liraya garantili teller var onlara bak derim.
maalesef yok, öğrenciyim.. ama taksitle problem olmaz diye düşünüyorum zaten elime ilerde para geçebilir, 2 ayda bile kapatabilirim. sadece garantisi iyi olsun, cihaz iyi (sorunsuz) olsun yeter... :) aslında GM elite de alabilirim o daha ucuz olur ama tablet çikolata gibi ve ne gibi sorunlar çıkarır hiç bilmiyorum discovery de şarj yerinde sorun vardı.. sadece tek bildiğim G2 yi görünce içim gidiyor :)

fk555897

fk555897

Üye
Türkiye'ye 4G gelmedi ama 40 Mbps'nin üzerinde hızlı internet geldi. Ayrıca Note 3'ü evkur'dan alırsan Türkiye Samsung garantili versiyonu Exynos olur. Diğer versiyonların ithalatçı garantili olacağını düşünüyorum. Uygun fiyata bulabilirsen al ama bugüne dek Evkur'un uygun fiyatlı bir şey sattığını görmedim.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve FK5896

Üst Alt