Samsung Galaxy Ace 2 Kasma

Sponsorlu Bağlantılar

60Samet09

60Samet09

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 Kasma
Arkadaslar samsung. Ace 2 tel war android 2.3 den 4.1.2 yaptım tmm iyi olduda arada bir kasıyor ama tam kasıyor ne yapcam ya genelıkle kasınca ram 600 larda oluyorsun

jinsou

Üye
AYNI SORUN BENDEDE VAR :S SARJ GİTMİYOR

Kontrol

Kontrol

Üye
Arkadaşlar JB sıkıntılı. Yani 2.3.6 dan aynı performansı beklemeyin.
Görseli iyi fakat stabil değil. Bence 2.3.6 Ace2 için en iyisi ;)

60Samet09

60Samet09

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Birde Hani Acılışta Samsung Galaxy Ace2 Yazıyor Onur S3 mini Olarak Degıstıremezmıyım

Kontrol

Kontrol

Üye
Arkadaşlar Birde Hani Acılışta Samsung Galaxy Ace2 Yazıyor Onur S3 mini Olarak Degıstıremezmıyım

Açılış animasyonları değiştiriliyor yapılabilir. Fakat ben nasıl olur bilmiyorum :)

erdi_s

erdi_s

Üye
Arkadaslar samsung, ace 2yi satabilmek icin jb guncellemesi verecegini soyledi. Nitekim verdi de. Ama tam da benim tahmin ettigim gibi fiyasko oldu. Ya 2.3.6yı kullanin ya da forumda mevcut olan custom romlara yonelin. Yoksa zevk alamazsiniz telefondan. Tıpkı benim wonderımdan stock romda alamadigim gibi :cool:

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadaslar samsung, ace 2yi satabilmek icin jb guncellemesi verecegini soyledi. Nitekim verdi de. Ama tam da benim tahmin ettigim gibi fiyasko oldu. Ya 2.3.6yı kullanin ya da forumda mevcut olan custom romlara yonelin. Yoksa zevk alamazsiniz telefondan. Tıpkı benim wonderımdan stock romda alamadigim gibi :cool:
oops orda dur bakalım jb kullanabilene fiyasko değil ama tabii ki de gb telefonda daha iyi duruyoreee beyler o zaman yönelin cm 10.1 nightly e kasma yoktur :

erdi_s

erdi_s

Üye
oops orda dur bakalım jb kullanabilene fiyasko değil ama tabii ki de gb telefonda daha iyi duruyoreee beyler o zaman yönelin cm 10.1 nightly e kasma yoktur :

Aynen oyle :-)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt