Duyuru Maxicep Ailesi Buraya, Symbian Için Destek Vaktidir!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep Ailesi Buraya, Symbian Için Destek Vaktidir!!!
Arkadaslar asagidaki linke kayit olun ve Symbian'i ozgur birakmak için gerekli çogunlugun Turkiye kismini toplamaya çalisalim. Vakit Symbian'i elestirme vakti degil, birlik olma vaktidir. Bu haberi olabildigince çok arkadasimiza ve ortama yaymaya ozen gosterebilirseniz sevinirim arkadaslar.

"Aman ne olacak demeyin" her birinizin oyu çok onemli.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Jan, achambo, rzgzm ve 1 kişi daha

Emre

Üye
Yakında Symdroid Çıkacak Symbian^3 İçin

• Beğen
Tepkiler: veigar ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
symbian kaynak kodlarını bırakmaları için dilekçe oluşturuyorlar

Destekleyenler
Imzalanması için nedenleri
  • En Popüler
  • Son
  • GÖVDE, BIRLEŞIK KRALLIK
    • yaklaşık 19 saat önce
    • Sevdim 7
    Symbian bir çatlama işletim sistemidir, o kötü salak yorum siteleri tarafından tedavi ve anlamsız ve yanlış propaganda ile harap, kaynak ile biz tekrar tekrar en iyi Symbian yapabilirsiniz oldu!

KAHİRE, MISIR
    • 1 gün önce
      • Sevdim 6

Ben yıllardır bir Symbian geliştirici değilim, ve benim uygulamaları son iki yıl (MrAlshahawy) Nokia Store üzerinden dağıtımı üstünde ve ben Symbian diğer yeni sistemlerin çok çok daha iyi olduğuna inanıyorum, ve varsa bazı hatalar / Nokia mümkün değildi olumsuz yanları - istekli değil - onları sabit almak için, biz Symbian geliştiricileri ve destekçileri bir açık kaynak topluluğu olarak tespit üzerinde çalışabilirsiniz.

Orada Symbian kullanıcıları ve hayranları dünya çapında (ben de onlardan biriyim) milyonlarca, ve orada Symbian açık kaynak kodu yararlanma haklarını inkar etmek bir utanç olurdu.

Hojer, DANİMARKA
    • yaklaşık 20 saat önce
      • Sevdim 3

Weil kein anderes Sistemi meine Bedürfnisse erfüllt.

Rasht, Iran, İSLAM CUMHURİYETİ
    • yaklaşık 16 saat önce
      • Dön 1

Evet! Kodları bırakın!
  • HİNDİSTAN
    • yaklaşık 19 saat önce
      • Dön 1

• Beğen
Tepkiler: Jan, Teom@n ve RetaXter
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Discovery gibi fp cihazları varken hala symbianda kalmak niye bende c7 vardı taksitle gmd aldım kurtuldum

• Beğen
Tepkiler: Dede
fatih54102

fatih54102

Üye
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Symbian da Android bos is ve gereksiz(Dalvikle kim ugrasir). Oyun meraklisi olmayan biri olarak Symbiani her turlu kullanmaya devam ederim. Ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyor. Anlamsiz bir donanim cilginligina gerek yok, uretici firmalarin kolesi olmak uzucu, psikolojik olarak 1-2 yilda bir cihaz degistirmeye zorluyorlar. Hele kaynak kodlari aciklansa ortaya neler cikar tahmin bile edemiyorum. Symbianin eksikleri giderilsin; oyun haricinde en ust seviye androidle bile yarisir. Ben buna inaniyorum. Forever Symbian! :yuru

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Oğuzhan, mferdi ve 3 diğerleri
fatih54102

fatih54102

Üye
Hoca zaten android ile niye uğraşıyorlar ki çöp bir sistem Google desteğiyle bu hale gelmiş. iOs ve Symbian şuanda mobil cihazlar için en iyi sistemlerdir.(Windows phone incelemedim ama ms nin bu zihniyeti ve windows sisteminin berbatlığı yüzünden bu sistemin de pek iyi olduğunu sanmam)

Ayrıca benim isteğim Symbian lisansını başka bir firma satın alıp üzerinde çalışmalı(İyi niyetli düşünürsek Microsoft satın aldıktan sonra düşük segmentdeki telefonlar için geliştirebilir sistemi). Eğer firma satın almazsa açık kaynak olsa bile sağlam geliştirici kalmadı Symbian de pek bir şey olacağını sanmam açık kaynak yapılırsa.
Bakın Nokia Qt projesini satın almıştı proje neredeyse ölüyordu ki Digia firmasına satıldı, şuanda çok güzel bir konumda Qt yakında Android ve ios desteği de gelecek diyorlar öyle olursa daha da gelişir.

• Beğen
Tepkiler: ReasTa, Teom@n ve asigsasi
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bir imzada benden :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
achambo

achambo

Üye
ben de yazdım hayırlısı olsun 19600 daha var toplanır aslında zor değil

• Beğen
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
imzamı attım :)

• Beğen

kcr

Üye
Tamam oy verelim; dilekçe sayısının 20000'e varması da zor değil. Ancak Nokia'nın bir handikapı var ki o da her ne şekilde olursa olsun açık kaynaklı işletim sistemiyle anılmamak. Diğer taraftan Symbian'a ölü gözüyle bakanlar olsa da Nokia'nın Symbian kullanıcılarına hâlâ potansiyel müşteri gözüyle baktığından emin olun. Symbian'lı cihazların açık kaynaklı hale getirilerek kullanılmaya devam edilmesi yeni cihazların pazar payına olumsuz anlamda etki edecektir. Bu sebeple sayı 100000'e de ulaşsa bu çağrıyı pazarlama stratejisi gereği duymazdan geleceklerdir...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi, arslanla ve Teom@n

MaxipmaN

Üye
boşverin çok sıkıldım symbiandan

• Beğen
achambo

achambo

Üye
senin sıkılmandan bize ne? 1 dk lık işi de mi boşvercez açılması her türlü iyi olur

• Beğen
Tepkiler: zna, Mr. SaLÇa, BRKTNL ve 1 kişi daha

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
achambo

achambo

Üye
tmm git kurtar symbianı seni kurtarsınlar diye bekliyolar

Ne alaka.

Kurtulsun kurtulmasın önemli değil telefonu alalı 2 sene oldu bundan sonra çok uğraşmıyorum zaten ders çalışmaya başladım telefon şuan işimi tam olmasa da görüyor.
Telefonumun daha iyi olabilecek bir imkanı varken o imkanın olması için 1 dk mı ayırsam ne kaybederim ki

• Beğen
Tepkiler: Teom@n, asigsasi ve İhtiyar007