Duyuru Maxicep Ailesi Buraya, Symbian Için Destek Vaktidir!!!

Sponsorlu Bağlantılar

kcr

Üye
İmza sayısı 3300'ü geçmiş.

fatih54102

fatih54102

Üye
Nokia nın dikkate alması için bana göre en az 1 milyon olmalı o da çok zor.

JosephLion

JosephLion

Üye
maxicep symbian için desteği kesti eski mobil sürümüyle herkese hitab ediyordu artık yok öyle birşey

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi

kcr

Üye
Sayı 4200'ü geçmiş...

EDE 46 MARAS

EDE 46 MARAS

Üye
5293 birde benden hadi bakalım :box

cyborg78

cyborg78

Üye
symbian demeyin bence çünkù çekemeyen var .d komple kilitlerler nokia symbian bölümünü .d :P

Abstract_Loco

Üye
#ImissyouSymbian yazdım ben ama twitterda symbianı hatırlayan olmadı ne yazıkki :)

kfahaa

kfahaa

Üye
Arkadaslar asagidaki linke kayit olun ve Symbian'i ozgur birakmak için gerekli çogunlugun Turkiye kismini toplamaya çalisalim. Vakit Symbian'i elestirme vakti degil, birlik olma vaktidir. Bu haberi olabildigince çok arkadasimiza ve ortama yaymaya ozen gosterebilirseniz sevinirim arkadaslar.

"Aman ne olacak demeyin" her birinizin oyu çok onemli.

herkes imza atsın mail vermek istemeyen varsa sallasın kabul ediyor orası :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
herkes imza atsın mail vermek istemeyen varsa sallasın kabul ediyor orası :)

Destege devammmm, Symbian ozgur kalirsa, yoluna Nokia ile devam etmemesi onemli degil, yeterki yasasin. Hak ettigi yeri alacaktir. Yasamini surdurecegi bir donanim ureticisi elbet olacaktir. Nice seneler! Umarim 2014 Symbian icin bir donum noktasi olur. :oke:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

seferbg

Üye
merhabalar benim bir sorunum var n95 8gb uygulamaları yuklerken serfitika hatası veriyor yardımlarınızı bekliyorum

cesur5534

Üye
benim 701 de de aynı sorun vardı hack ledim bir sürü türkçe uygulama yüklüyorum sertifika sormuyor artık.

seferbg

Üye
nasıl oluyor hacklemek