Öneri Wp Telefonlar Arama Ve Sms Bildirim Işığı

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Wp Telefonlar Arama Ve Sms Bildirim Işığı
arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi wp telefonaların hiç birinde arama veya sms bilgilendirme sensörü bulunmuyor ancak şöyle bir şey yapıla bilir bence sizin görüşlerinizide bekliyorum mesela 5800 da sms ve arama geldiği yanlış hatırlamıyorsam ortadaki menü tuşu yanıp sönüyordu bizde aynı buna benzer menutuşumuz bulunmakta ve buna benzer telefonu elimiz aldıgımda veya devamlı yanıp sönebilmesi yapılabilir bence böyle birşeyle ilgili bilgi verildimi daha önceden bilmiyorum ancak wp8,1 de bence buda eklenebilir çokda güzel olur diye düşünüyorum herseferinde telefonu açmak yerine bir sms veya arama oldugunu çok güzel bir şekilde anlaşılabilir

ardacumhur

ardacumhur

Üye
arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi wp telefonaların hiç birinde arama veya sms bilgilendirme sensörü bulunmuyor ancak şöyle bir şey yapıla bilir bence sizin görüşlerinizide bekliyorum mesela 5800 da sms ve arama geldiği yanlış hatırlamıyorsam ortadaki menü tuşu yanıp sönüyordu bizde aynı buna benzer menutuşumuz bulunmakta ve buna benzer telefonu elimiz aldıgımda veya devamlı yanıp sönebilmesi yapılabilir bence böyle birşeyle ilgili bilgi verildimi daha önceden bilmiyorum ancak wp8,1 de bence buda eklenebilir çokda güzel olur diye düşünüyorum herseferinde telefonu açmak yerine bir sms veya arama oldugunu çok güzel bir şekilde anlaşılabilir

NL925'te başlat tuşunun yanıp söndüğünü görmüştüm yanılıyor muyum acaba? :hmmm

braayn

braayn

Üye
nette buna benzer bende video izlemiştim hatta burda da paylaşıldı Gdr3 veya 8.1'de muhakkak gelecektir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
bu gibi bir bildirim sistemi olursa çok iyi olur bence herkez bunu bekliyor sanarım wp 8,1 de bunu görmeyi çok isteriz veya gdr 3 de

luckysleven

luckysleven

Üye
htc de telefonu şarja taktığında tepede yanan bir led var nokiada varmı bilmiyorum. aslında ufak bir güncelleme ile bunu bildirim ledine çevirebilirler donanım var yani ama yapmıyor adamlar .

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konu başlığı "bildirim ışığı" şeklinde düzeltilmiştir.
Konunun sensörle ilgisi bulunmamaktadır.

marazruno123

Üye
Aynen flaş kullanımı yok sistemin flaşın olduğundan bile haberi yok.

realname11

Üye
Arama yapılınca l520 de ahizenin altında sönük bir kırmızı ışık yanıyor.

Üst Alt