Lg G2, Turkcell Aracılığı Ile 25 Eylül’den Itibaren Satışa Sunuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Lg G2, Turkcell Aracılığı Ile 25 Eylül’den Itibaren Satışa Sunuluyor
Akıllı telefon segmentinin iddialı isimlerinden biri olan Güney Kore merkezli üretici LG, yeni modelleri ile piyasayı hareketlendirmeye devam ediyor.LG‘nin ürün yelpazesine eklemiş olduğu ve yeni amiral gemisi olarak geçtiğimiz ay resmi olarak tanıtımını yaptığı modeli LG G2, Türkiyepazarındaki yerini alıyor.

Türkiye’nin en büyük telefon operatörü aracılığı ile 25 Eylül itibari ile satışa sunulacak olan cihaz, 1599 TL‘lik peşin fiyatı ile birlikte, Turkcellabonelerine 24 aylık taahhüt ile tarifeye ek olarak aylık 61 TL‘den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Siyah rengi ile satışa sunulacak olan model, 5.2″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğe ekrana sahip lan amiral gemisi, gücünü 2.3Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga setinden almakta.

16GB/32GB dahili veri depolama seçeneklerine sahip olan LG G2, 2GB sistem belleği içermekte. Yazılım desteğini Android 4.2.2 Jelly Beanişletim sisteminden alan modelin arka yüzünde 13MP ve ön yüzünde ise 2.1MP olmak üzere iki ayrı kamera konumlandırılmış. LG G2 ayrıca 3000 mAh batarya içeriyor.

LG G2, Turkcell aracılığı ile 25 Eylül’den itibaren satışa sunuluyor

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
batarya konusunda şuan için oldukca başarılı 11 saat internet bağlantısı bu harika bir şey

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sipariş verdik bakalım teknosadan ...
Perşembeye kadar teslim edilir dedi en geç ...

Invoke

Invoke

Üye
Daha Z1'in Türkiye fiyatı belli değil. Alkışlamak istiyorum seni Sony. Çok başarılısın :zzz:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Teknosa sitesinde direk alınabiliyor artık yanlış mı görüyorum yoksa ?
Ön sipariş falan demiyor ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihazımı bir an önce teslim etseler bari.
Heyecanlanıyorum vallahi.:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şu 2 gün bir an önce geçse de kavuşsam cihazıma .:)
Alır almaz cihazı inceleyeceğim . Detaylı olarak yorumlarımı da ekleyeceğim buraya. :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
LimePie

LimePie

Üye
tek korktuğum güncelleme desteği onuda başarsalar tadından yenmez :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yarin teknosaya inşallah gelecek cihazim:)