Nokia pc suit destek

Sponsorlu Bağlantılar

hmustafa19

hmustafa19

Üye
    Konu Sahibi
Nokia pc suit destek
Arkadaşlar telefonumu bilgisayara bağlayıp internete bağlanamıyorum , sürekli şebeke bağlantısı kurulamadı diyor.

Kullandığım Program: Nokia Pc Suit 3.8

Telefonum: Nokia 6303i classic

Bilgisayarım: Hp paulion gt6
dizüstü
win8
i5 işlemci 3. Nesil diğe geçiyomuş i7 e kadar hız çıkabiliyormuş , 4gb RAM
ekran kartı hangisi bilmediğim için tam olarak yazamıyorum , söyle yazıyor :
Toplam kullanılabilir grafik belleği: 4298mb
ayrılmış video belleği 2560mb

hattım vodafondu geçen sene sınırsız paket kullanıyordum o zamanlar rahatlıkla kullanıyordum hiç bir sorun yoktu , şimdi hattımı turkcell yaptım vede hoşgeldin 500mb sınırsız paketini aldım , şimdi kullanmaya çalışıyorum herşeyi aynı yapıyorum ama one touch access şebeke bağlantısı kurulamadı diyor , internette araştırdım hiç bir şey olmadı , her yolu denedim , ama bağlanamadım , Eğer çözümünü bilen varsa lütfen yazsın kafayı yiyecem çünkü sırf pcden nete girmek için turkcelle geçtim boşyere olmasın yoksa kırarım hattı , varsa çözüm yardım plsss..

(ha birde yukarıda pcnin özelliklerini yazdım crysis 3 yüklemeyi düşünüyorum kaldırırmı bilmiyorum crysis 2 var rahat kaldırıyor donma filan 0 biraz ısınıyor ama problem değil , neyse şimdiden teşekkür ederim kardeşlerim .

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Nokia Suite'i güncellemeyi dene :)

Uhops

Uhops

Üye
Bendede olmuştu ama nasıl düzeldi hatırlamıyorum. Zamana bırak. :D

hmustafa19

hmustafa19

Üye
    Konu Sahibi
Öyle yapmayı düşünüyorum :) inşallah ondandır , Telefondan indirmeye çalıştım hız kotası nerdeyse doldu :S ve şansıma ilk indirdiğim ilk sürüm , 2. Indirdiğimde bende varmış boşyere yani , gerçi nette 3.8 son sürüm filan diyo ama bakacaz pazartesi :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Öyle yapmayı düşünüyorum :) inşallah ondandır , Telefondan indirmeye çalıştım hız kotası nerdeyse doldu :S ve şansıma ilk indirdiğim ilk sürüm , 2. Indirdiğimde bende varmış boşyere yani , gerçi nette 3.8 son sürüm filan diyo ama bakacaz pazartesi :)
Nokia Suite'de gözükür zaten son sürüm :)

hmustafa19

hmustafa19

Üye
    Konu Sahibi
Son sürümü yükledim ama oda olmadı yaa :( elle yapılandırdım yine olmadı :( , ayarları turkcell internet yaptım , kullanıcı adı gprs şifre : gprs
yaptım yine olmadı bunuda turkcell müşteri hizmetleri söyledi onlarda çözemedi :S
Nokia Suite'de gözükür zaten son sürüm :)
diğer bilgisayarımda çalışıyor bağlanıyor benim bilgisayarda bağlanmıyor vay anasını yaa :)

Uhops

Uhops

Üye
Son sürümü yükledim ama oda olmadı yaa :( elle yapılandırdım yine olmadı :( , ayarları turkcell internet yaptım , kullanıcı adı gprs şifre : gprs
yaptım yine olmadı bunuda turkcell müşteri hizmetleri söyledi onlarda çözemedi :S
diğer bilgisayarımda çalışıyor bağlanıyor benim bilgisayarda bağlanmıyor vay anasını yaa :)
Bendede olmuştu ama nasıl çözdüm hatırlamıyorum :( Tekrardan yükle nokia suiti

hmustafa19

hmustafa19

Üye
    Konu Sahibi
Ağ bağlantılarından Etherneti Devre dışı bıraktım şimdide başa hata veriyor :) yaklaştık galiba çözmeye :)

şebekeye bağlanılamadı modem başka bir uygulama tarafından kullanılıyor => die veriyor şimdide ....Bilgisayarımı yeniledim , dosyalarımı silmeden windowsu sıfırladi düzeldi :) hatta uyumsuzluk sorunu olan bütün sorunlar düzeldi , Bu konu sabitlensin bence çok yararlı , windows 8 kullanan çoğu kişi bu tür hatalar alıyor çözümü yine windowstaymiş :) :)
Nokia Suite'i güncellemeyi dene :)
:D

crazyumut95

crazyumut95

Üye
bilgisyarı yeniledim derken
ne demek istedin

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Tahminime göre yükseltme yöntemi ile format atmıştır ya da özel i seçip diski biçimlendirmeden.

Üst Alt