Nokia Suite ile cepteki neti Pc ye aktarma Sorun Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

lance.lot

lance.lot

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Suite ile cepteki neti Pc ye aktarma Sorun Yardım
Vodafone hattım. Teli PC Suite ile bağlıyorum. Nete bağlan diyorum. Şebeke bağlantısı kurulamadı diyor Bu sorunu çözmü nedşr ???

---------- Eklendi @ 23:06:30 ---------- Yazıldı @ 23:05:27 ----------

pardon Nokia Suite kullanıyorum yanlış yazdım

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
aynı sorun bende çok oluyodu şimdi teli pcye bağlamadan önce telin kendi tarayıcısıyla internte gir mesala googleye gir tel internete bağlı kalsın sonra tak usbyi şimdi bağlan de olur ben öyle yapıyordum

lance.lot

lance.lot

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler denerim inşallah olur...
Yalnız bu yöntemin işe yaramadı...
"üzgünüz sizi internete bağlayamadık !
Şebeke bağlantısı kurulamadı "
dedi aynen böyle bi hata aldım
Çözümü yok mu bunun ???

izmitli1983

izmitli1983

Üye
arkadaşım bağlantıyı elle yapılandır diyip erişim noktasıni internet olarak yaz işlem tamamdır eğer bağlanmıyorsa telefondaki erişim noktasıni kontrol et

lance.lot

lance.lot

Üye
    Konu Sahibi
yine bağlanmadı ne yapmam gerek

izmitli1983

izmitli1983

Üye
team wiever varsa yardımcı olabilirım ayrıca pc ye telefon sürücülerinı yüklemiş mi o yüzden görmeyebilir

larten123

larten123

Üye
telefonun modeli ne

lance.lot

lance.lot

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701

hup_gs

hup_gs

Üye
care bulan varsa yazsin askadaslar sebeke baglantisi kurulamadi diyor baska bisi demiyor tam 3 ay dir kullanmaktaym bu sekilde dun bir gitti gelmedi bidaha suiti kaldirp bastan kurdm olmadi sistem geri yukleme yaptm olmadi virus programni kaldrdm olmadi en sonunda format attirck help me :) tel 5800 xm

xqz5

Üye
Bende çok yaşadım bunu. Bilgisayarin bluetothundan telefonu eşleşmiş cihazlardan kaldir. Tekrar ekle. Aynı işlemi Telefondan da yap bilgisayarı kaldır eşleşmiş cihazlardan. Sonra ikisini tekrar bağla olacaktır. Benim laptopda öyle yapıyorum düzeliyor. Sizde olur mu bilemem.

ufukbaba12345

Üye
Arkadaslar bu aylik sinirsiz cepnet ile baglansam laptopa ekstra bi ucret odermiyim?

Salihç.

Üye
lapdodan uyun fılim fılan ızlenyomu.

Üst Alt