Uzun uğraşlar sonunda ulaştığım RAM miktarım (Galaxy W)

Sponsorlu Bağlantılar

ceza_05

ceza_05

Üye
    Konu Sahibi
Uzun uğraşlar sonunda ulaştığım RAM miktarım (Galaxy W)
Evet arkadaşlar uzun araştırmalar ve denemeler sonucu ulaştığım ram miktarı SS'li olarak karşınızda hiçbir şekilde bir script, mod yada otomatik task killer kullanılmamıştır. Bu ss'yi almadan önce hiçbir şekilde ram temizleme vs. yapmadım müzik dinledim ve sonra ram miktarına baktım sonuç aşağıdadır. Bir ROM+gereksiz uygulamaları kaldırmak+kaliteli bir kernelle neler yapılabileceğini sizde görün. Konu talep görürse bütün detaylarıyla linkleriyle konu açacağım.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Buğra

Pianist07

Pianist07

Üye
Galaxy Ace'im ile meydan okuyorum :D
Gereksiz bütün uygulamalar kaldırıldı+Stock Rom+Holo Launcher

Ali58_58

Ali58_58

Üye
87ye indik stck romda ama hızlanma felan yani stabiilk yoktu wonderlight ics kullanıyorum grenify sayesind ram telefonu etkilemiyor ama donation versiyonu bi turlu yukleyemedim

• Beğen
Tepkiler: -Emre

Neagf

Üye
Takipteyim. :)

-Emre

-Emre

Üye
Aslında ram kullanımı önemli değil benim romu kullanın yeter :oke:

best1905

best1905

Üye
S3 mini de 500 mb boş ram oluyor

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Aynı donanıma sayıp cihaz
ram 512mb
model Xperia ray
rom 4.1.2jb

Türe

Türe

Üye
Boş ram boşa giden ram dir biliyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: .caner.
best1905

best1905

Üye
Boş ram boşa giden ram dir biliyorsunuz
O zaman niye root atıp gereksiz uygulamaları kaldiriyoruz stock rom kullanalim marketten aşırı ram tüketen uygulama yukleyelim ram dolsun boşa gitmesin :D

Türe

Türe

Üye
O zaman niye root atıp gereksiz uygulamaları kaldiriyoruz stock rom kullanalim marketten aşırı ram tüketen uygulama yukleyelim ram dolsun boşa gitmesin :D
:ah Düz mantık ile anca ona ulaşırsın.

• Beğen
Tepkiler: Dede
BrainHacker

BrainHacker

Üye
Biri bi ram mi dedi :D

Kerim.

Kerim.

Üye
Bu da benim rekorum :D(galaxy w)

• Beğen
Tepkiler: Dede

Neagf

Üye
Konunun bokunu cikarttmissiniz. Adam size bos ram miktarinin resmini mi atin demis?? :mad:

ishak388

ishak388

Üye
Benim eski telim wonderdi şimdi 0 s3mini aldım tavsiye ederim.ram artırmak istiyosan ben gangstar rioyu galaxy w de öyke açtım googleye android ram artırma de maxicep olacak 2.ci sırada tıkla belki yaparsın kerim iyi akşamlar :bira:

-Emre

-Emre

Üye
Neagf sözlerine dikkat et dostum :/

tapatalk

tapatalk

Üye
onlar sürekli sync oldukları için batarya internet paketi bırakmıyolar ben o yüzden siliyorum.

ceza_05

ceza_05

Üye
    Konu Sahibi
Aslında ram kullanımı önemli değil benim romu kullanın yeter :oke:

senin romu ben beğenmiyorum dostum herkesin düşüncesi kendine tabi iyi iş çıkartmışsın :)Ayrıca stock romlarda gereksiz uygulamaları kaldırınca stabillik kalmıyor arkadaşlar bu bir gerçek. Her an bir hata ile karşılaşmanız kaçınılmaz.

Üst Alt