HTC Sensation XL yine dokunmatiklik problemi..

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
HTC Sensation XL yine dokunmatiklik problemi..
merhaba arkadaşlar.. cihazın 2 defa ekranı değişti. yine aynı sorunu yaşadım ( dokunmatiklik algılamama) 3. kez servise gönderdim ve problem yok dediler ve geri gönderdiler. bu sefer sorunu video'ya çekip youtube'a attım. işte link :

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

sizce sorun ne olabilir? fabrika ayarlarına geri yükledim, güvenli mod da çalıştırdım sorun yine aynı. bazen de cihaz kendi kendine işlem yapıyor. olmayacak kişileri arıyor... servise tekrar göndersem değişim yaparlar mı acaba?

fk555897

fk555897

Üye
3. seferde değiştirmediler ve başka bir şey yazıp gönderdilerse bu servisin sorunudur. Şikayet sitelerine şikayet yaz. Kesin geri dönüş yaparlar. Bende işe yaramıştı.

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
3. seferde değiştirmediler ve başka bir şey yazıp gönderdilerse bu servisin sorunudur. Şikayet sitelerine şikayet yaz. Kesin geri dönüş yaparlar. Bende işe yaramıştı.
önerin için teşekkürler şimdi dediğini yapacağım. umarım değişimi olur ve hemen satarım..

fegas159

Üye
Kardeşim bu HTC nin şimdiye kadar çıkardığı tüm telefonlarda olan bir sorun buna one x de dahil bunun çözümü yok HTC bunun bir hata olduğunu kabul etmiyor kullanıcı hatası diyolar

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bu HTC nin şimdiye kadar çıkardığı tüm telefonlarda olan bir sorun buna one x de dahil bunun çözümü yok HTC bunun bir hata olduğunu kabul etmiyor kullanıcı hatası diyolar
kesinlikle katılıyorum...

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
aynısı bende vardı tuş kilidine alıp açınca düzeliyordu son dönemlerde kendi kendine basmaya başladı dayanamadım servise yolladım anakartı arızalanmış değiştirdiler imei falan değişti.şimdilik sorun yok

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
aynısı bende vardı tuş kilidine alıp açınca düzeliyordu son dönemlerde kendi kendine basmaya başladı dayanamadım servise yolladım anakartı arızalanmış değiştirdiler imei falan değişti.şimdilik sorun yok
umarım aynı sorunla karşılaşmazsınız....

Üst Alt