Uygulama BEYLER ACİL YARDIM EDİN TELEFONUM MAHVOLDU !!

Sponsorlu Bağlantılar

orhanfatih

Üye
    Konu Sahibi
BEYLER ACİL YARDIM EDİN TELEFONUM MAHVOLDU !!
SAMSUNG GALAXY MİNİ GT S5570İ TELEFONUM VAR. BİŞEY OLDU TELEFONA AÇILMIYO. SADECE AÇMA TUSUNA BASINCA AÇILIŞ MARKASI GELİYO DONUP KALIYO NAPMALIYIM NOLUR YARDIM EDİN ??? :((BEYLER COK ACİL YARDIM EDİN NOLUR :(

ali.clay

ali.clay

Üye
Custom rom yüklerken mi oldu. Yada sistem dosyalarıyla oynama mı yaptınız

• Beğen
Tepkiler: orhanfatih

kazimaydin

Üye
saf modda acmayi dene big nasil acildigi formda mevcut

• Beğen

orhanfatih

Üye
    Konu Sahibi
ya telefonuma yanlış bir rom yukledim galiba telefonum bi turlu acılmıyo. sadece markası yazıyo o kadar.sistem dosyalarıyla bişeyle oynamadım sadece arkadaşımın hafıza kartında galaxy ace a gore rom yukseltme programı vardı onu yuklemeye calıstım benim galaxy miniye dondu kaldı.
Custom rom yüklerken mi oldu. Yada sistem dosyalarıyla oynama mı yaptınız

sistem dosyalarıyla bişeyle oynamadım sadece arkadaşımın hafıza kartında galaxy ace a gore rom yukseltmeprogramı vardı onu yuklemeye calıstım benim galaxy miniye dondu kaldı.

istisna97

istisna97

Üye
galaxy mini romu atman lazım niye başka romlarla uğraşıyorsun sanırsam telefonun brick olmuş :lac:

• Beğen
best1905

best1905

Üye
Odinden pda kismindan cwm yükle sonra cwmyi ac galaxy mini icin bir custom rom yükle ben öyle duzeltmistim s3 miniyi

The Shadow

The Shadow

Üye
napmam lazım şimdi ? bana yardımcı olur musunuz ?

odin ile sistemi geri getirmeye calısıyorum ama faıled diyo pass yazısını cıkaramadım bi turlu.. bu pda csc phone olan dosyaları bulamadım...
hemen panik yapma :D download moda giriyon işte :)

indir şunu rom kaç parçalıysa söyle kurulumda yardımcı olucam :)