3 Büyükler Kapışıyor---->İphone 5S vs Sony Xperia Z1 vs LG G2 <-----

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
3 Büyükler Kapışıyor---->İphone 5S vs Sony Xperia Z1 vs LG G2 <-----
Evet Arkadaşlar Note 3ü Büyük Olması Nedeniyle Konuya Tabi Tutmadım.En Yeni Akıllı Telefonlar Kapışıyor.Sizce Tercihiniz Ne Olurdu ?

ynk67

ynk67

Üye
lg g2

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Bence i5s

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
aslında işlemci ve ram den dolayı g2 ile z1 arasında kalmıştım.Zaten ikisi arasında kamera,ekran türü farkı var.Şeklinden ve arayüzünden dolayı g2 yi seçtim.
EVET İŞLEMCİLER AYNI AMA Z1 KAMERADA İYİ DE XPERİANIN ARAYÜZÜ DANDİKMİ

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Neden i5s çünkü telefon parmak okuyuculu kamerası 28 mp mi onu tam bilmiyorum ve tek kelimeyle kusursuz ama ben android taraftariyim ama yinede aşık oldum :D

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Neden i5s çünkü telefon parmak okuyuculu kamerası 28 mp mi onu tam bilmiyorum ve tek kelimeyle kusursuz ama ben android taraftariyim ama yinede aşık oldum :D
kamerası 8mp canımda bende parmak izi çok gereksiz bişi sonuçta öğrenciyiz

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Parmak izi ne demek gereksiz? O zaman sen yazarsın her sefeerinde app storeden birsey indirirken sifreyi :) Tartışmasız 5s çünkü Apple her zamanki gibi yine stabil bir telefon sundu.

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Parmak izi ne demek gereksiz? O zaman sen yazarsın her sefeerinde app storeden birsey indirirken sifreyi :) Tartışmasız 5s çünkü Apple her zamanki gibi yine stabil bir telefon sundu.
stabilliğine laf yok :D da z1dede şifre yazmaya gerek yok :) veya lg g2de

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
OnurErtas

OnurErtas

Üye
bak haklısın çok doğru diyorsun ama snapdragon 800ler çıktıya artık o işlemciye sahip telefonlar en az iphone kadar stabil çalışıyor
Kardesim olay snapdragonun ürettiği islemcide değilki, olay yazılımda. Sony bilmiyorum LG de kullanmadım ama Samsung diyince bi tiksinme geliyor. Ha android dediğinde alacak olsam gider HTC alırım orası ayrı :)

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim olay snapdragonun ürettiği islemcide değilki, olay yazılımda. Sony bilmiyorum LG de kullanmadım ama Samsung diyince bi tiksinme geliyor. Ha android dediğinde alacak olsam gider HTC alırım orası ayrı :)
samsung deme bana ama şimdi
sony xperia z1 yazılımı iyi
lg ondanda iyi

fk555897

fk555897

Üye
Bence 5S.

Türe

Türe

Üye
G2 ve 5S arasında kaldırdım sanırım.

Türe

Türe

Üye
:D tasarımda lg işlemcide lg kamerada lg

:ah Daha karşılaştırma videoları bile gelmedi nereden biliyorsun kameranın daha iyi old. nu ? Tasarım zaten göreceli ona yorum bile yapmıyorum. İşlemci iyi olmasının önemi yok. Bunu ne kadar verimli kullandığı önemli ki iPhone 5 1.2 ghz çift çekirdek işlemci ile 4-8 çekirdek Android cihazlardan daha hızlı çalışıyor.

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
:ah Daha karşılaştırma videoları bile gelmedi nereden biliyorsun kameranın daha iyi old. nu ? Tasarım zaten göreceli ona yorum bile yapmıyorum. İşlemci iyi olmasının önemi yok. Bunu ne kadar verimli kullandığı önemli ki iPhone 5 1.2 ghz çift çekirdek işlemci ile 4-8 çekirdek Android cihazlardan daha hızlı çalışıyor.
apple yine büyük bi hata yaptı ve 8mp kamera kullandı
8mp kamera hangi teknolojiyi kullanırsa kullansın sony xperia z1 dekini asla veremez
snapdragon 800ler çıktı artık iphone kadar stabil telefonlar var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...