Çin Malı Galaxy S3 IMEI ?

Sponsorlu Bağlantılar

llparkerll

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Galaxy S3 IMEI ?
çin malı galaxy s3 imei numarası kayıt dışıymış 2-3 güne kapanacak. bu telefona eski bir telefondan sağlam bir imei atmak (kod yıldız kare 0688 kare imiş sanırım) herhangi bir problem doğurur mu acaba ? teşekkürler

maxipich

Üye
Kanka bendede iphone var gizli koduyla degistirdim hurda telefonumla 3 aydir sorun yok..

llparkerll

Üye
    Konu Sahibi

suskun__enes

Üye
s.a kardesım nasıl yaptınız acaba bende note 2 var kore malı ımeıl atmak ıstıorum eskı bır telefnda var yardım edermısın

llparkerll

Üye
    Konu Sahibi
s.a kardesım nasıl yaptınız acaba bende note 2 var kore malı ımeıl atmak ıstıorum eskı bır telefnda var yardım edermısın
a.s .. imei değiştirmek için bir şifre ile imei panelini açmak gerekiyor. arama yerinde yıldız kare 0688 kare yi tuşlayınca açılyor (samsung galaxy s3 için) sen note 2 için araştır. o imei kısmına gelince sim1 için imei girme yeri acılıcak diğer telefonun imei numrasını gir oluyor. ama diğer telefon kapalı olsun ve bir dfaha acma nolur nolmaz

rasim535

Üye
a.s .. imei değiştirmek için bir şifre ile imei panelini açmak gerekiyor. arama yerinde yıldız kare 0688 kare yi tuşlayınca açılyor (samsung galaxy s3 için) sen note 2 için araştır. o imei kısmına gelince sim1 için imei girme yeri acılıcak diğer telefonun imei numrasını gir oluyor. ama diğer telefon kapalı olsun ve bir dfaha acma nolur nolmaz

s.a. kardeşim
bu gün bir adet s3 aldım tabiki çakma
arkada ne kadar korea yazsada çin malı belli ki
android olmayan bir telefonmuş işletim sistemi nedir bilmiyorum
onlarca kod denedim sadece *#0688# kodu işe yaradı
bu telefon için kullanacağım başka kod biliyormusun ve ben buna nasıl uygulama yüklerim.