Galaxy Note 4 SM-N910CQ custom rom

Sponsorlu Bağlantılar

Dosec

Üye
    Konu Sahibi
SM-N910CQ custom rom
Arkadaşlar ben sm-n910cq (galaxy note 4) telefonuma custom rom yüklemeyi düşünüyorum bir öneriniz var mı acaba? sm-n910c romlarından yüklemeyi düşünüyorum ama aynı zamanda bir önyargım var.

Bu cihazdan önceki cihazım galaxy alpha idi
Ve lineage os kurmuştum sonra da 1 ay sonra telefonum ağ operatörüm tarafından yurt dışından gelen telefonlar gibi kara listeye alındı ve tekrar kayıt yaptırmam gerektiğini söylediler ama yaptıramadım çünkü telefonun imei numarası bir şekilde değişmiş yada bozulmuştu ve telefonumu yeniden kullanabilmek için anakartı tamamen değişmem gerekti. Bir dünya iş yani.

Uzun lafın kısası eski samsung galaxy alpha cihazım rom değişikliğinden dolayı kayıt dışı kaldı.

Ben bunun bir daha olmasını istemiyorum. Ve asıl sorun şu; SM-N910CQ cihazıma SM-N910C için olan custom romlardan flashlarsam bir sıkıntı çıkarmı? (IMEI bozulması gibi kayıt dışı kalma gibi) CWM Philz touch recovery kullanarak flashlamayı düşünüyorum.

Cevaplarınızı acilen bekliyorum arkadaşlar teşekkürler...

vedat1966

vedat1966

Üye
Custom Recover yükledikten sonra EFS yedeği alın. İmei konusunda bir sorun çıkarsa geri yüklersiniz. Ben Note 4 (910 F) telefonumda kullanıyorum. Şu ana kadar bir sorun çıkmadı.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosec

Üye
    Konu Sahibi
Custom Recover yükledikten sonra EFS yedeği alın. İmei konusunda bir sorun çıkarsa geri yüklersiniz. Ben Note 4 (910 F) telefonumda kullanıyorum. Şu ana kadar bir sorun çıkmadı.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Efs yedeği aldım. Birkaç tane img dosyası oluşturdu. Bir sorun çıkarsa hepsini teker teker sıra sıra mı flashlayacağım? Bir sırası var mı?

vedat1966

vedat1966

Üye
Sıra yok. Bir tanesini yüklemek yeterli olur. Ancak siz root erişimi olan bir dosya yöneticisi ile de yedek alın.
Aşağıdaki gibi

Dosec

Üye
    Konu Sahibi
Sıra yok. Bir tanesini yüklemek yeterli olur. Ancak siz root erişimi olan bir dosya yöneticisi ile de yedek alın.
Aşağıdaki gibi

Google Play Store'da bulunan wanamın efs backup uygulamasını kullandım. O da işe yarar sanırım.

Üst Alt