Samsung Android Odin ile Orjinal Firmware Stock Rom Yükleme Rehberi !...

Sponsorlu Bağlantılar

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Android Odin ile Orjinal Firmware Stock Rom Yükleme Rehberi !...
+İlk Önce Bu Adrese Girelim

+ Sonra üst sağ tarafta login or join yazıyor join diyelim ve kaydımızı yapalım kolay olduğu için anlatmaya gerek duymadım

+Kaydolduktan sonra verdiğim linkten firmware sayfasına gidelim

+ Köşede bir Arama Kutucuğu Var search device here yazıyor oraya Telefon Modelimizi Yazalım

+ Daha Sonra Karşımıza Firmware Listesi Çıkacak Turkey Yazanı Seçelim (benim kendi modelim galaxy y s5360 , siz kendi modeliniz için uygun olanı seçin.

+ Karşınıza Hotfile İndirme Adresi Çıkacak Oradan Dosyayı İndirin

3.0.7
+İndirdikten Sonra Açın .
+Hotfile sitesinden bir dosya indirmiştik onu rar arşivden çıkaralım
+Odin açınca pda diye bir seçenek var ona tıklayın ve indirdiğiniz dosyayı seçin Yüklendikten sonra Cihaz kendini yeniden başlatacak ve orjinal roma geri dönüş işlemi gerçekleşti
Teşekkürlerinizi Eksik Etmeyin :D

Lütfen Sabite Alınsın...

• Beğen
Tepkiler: mrtksr99, pro.engineer, fthmnts ve 4 diğerleri

yusufdj

Üye
Emeğine sağlık.

x_35lii_x

Üye
buda olmadı yrdım edecek kimse okmu ???? acılıs yerinde kalıyor :(( sinirimden aglıcam saat kac oldu

serdar_fb_kupa

Üye
Pashabeyi abicim bana verdiğin sitenin kendi giriş bilgilerini verebilirmisin lütfennnnnnnnn bana çok lazımmmmmmmmmm

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Üzgünüm bu mümkün değil..

serdar_fb_kupa

Üye
pashabeyi abicim ben kayıt yapamadık çünkü bir cümle çıkıyor ne yaparsam yapayım.

knight97

knight97

Üye
buda olmadı yrdım edecek kimse okmu ???? acılıs yerinde kalıyor :(( sinirimden aglıcam saat kac oldu

Kardeş odinle romu yuklemeden once telefonun recovery modundan, wipe data-wipe cache-format/system yapmalisin. Bu 3 islemi uygulamazsan kesinlikle siyah ekranda kalirsin. Recovery mode acmak icin telefon kapaliyken SES ACMA+ORTA TUS+KİLİT TUSU'na basili tut samsung yazisi gelince elini sadece kilit tusundan cek sonra anroid logosunu gorunce MENU TUSU'na bas recovery moda gecmis olacaksin :)

serdar_fb_kupa

Üye
pashabeyi öncelikle emeğine sağlık.allah razı olsun.ancak ben artık ağlıyacam bir türlü kayıt olamadım.sen bana hotfile indirme adresini göndersen olurmu .lütfenn.şimdiden tşk allah razı olsun

alprnx

alprnx

Üye

açılışta samsung yazısı gelıor ancak tel açılmıyorsa
Wipe işlemlerını yapınız.
Wipe data factory reset
Wipe cache
Wipe dalvik cache

simabao

simabao

Üye
selamlar, ben odini de kurdum orjinal romu da indirdim. odini çalıştırıp pda dan orjinal romu seçtiğimde
[h=3] [/h]diyor ve iş duruyor.

yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler...

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
selamlar, ben odini de kurdum orjinal romu da indirdim. odini çalıştırıp pda dan orjinal romu seçtiğimde
[h=3] [/h]diyor ve iş duruyor.

yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler...

Şunları bir kontrol edin :
Re-partition seçeneği isaretli olmasın , pda seçili olsun ve bunları yaptiysaniz telefonunuzda odin mod açık olduğundan emin olun ses kisma + orta tus + güç tus

jr_jamis

Üye
Aynen gardaşa gatılıom gecenin23:30 dan beri aynı benimkide yok ben aglmaıcam direk dalcam bu tele yet yaw zinirim bozuldu gareee yardım etcek biri yokmu yaw......................

j700iii

Üye
Benim telde gt-s5360 ama orda tr yok :(

j700iii

Üye
Anladım kardeşim firmware sayfasının 2. Kısmına gir.

kardeş buldum çok saol ben acemiyim simdi PDA ya tıkladıgım zaman dosya şeçerken indirdigim rar dosyasınımı seçecem yoksa rardan çıkarıpmı seçecem rardan çıkarıp seçeceksem md5 i mi seçecem yoksa dll yimi iki tane dosya varda

s.ileli

s.ileli

Üye
kardeş buldum çok saol ben acemiyim simdi PDA ya tıkladıgım zaman dosya şeçerken indirdigim rar dosyasınımı seçecem yoksa rardan çıkarıpmı seçecem rardan çıkarıp seçeceksem md5 i mi seçecem yoksa dll yimi iki tane dosya varda

Rardan cikart md5.tar dosyasini sececeksin

ceydonmez

ceydonmez

Üye
benim pc com gormuyoru cihaz gs-wonder neden gormuyoru acaba.

Üst Alt