Samsung Android Odin ile Orjinal Firmware Stock Rom Yükleme Rehberi !...

Sponsorlu Bağlantılar

albay128

Üye
s.a arkadaşlar android de yeni sayılırım telefonum galaxy wonder 4.1.2 ye güncelledim hard format attım 'home yukarı ses tuşu ve açma dügmesi' daha sonra telefonumu açtıgımda veya 'home yukarı ses tuşu ve açma dügmesi' 'firmware upgrade encountered an issue. please selecet recovery mode in kies' diye bir yazı çıkıyor ve hiç birşey yapamıyorum. lütfen yardım edin....

jacob123456

Üye
kardeş türkey diye bişi bulamadım model samsung galaxy young s5360i

abdullahtanrikulu

abdullahtanrikulu

Üye
peki root felan gidiyor mu cihazın?

vincente

vincente

Üye
hocam N7100 Note 2 Turkey listede yok orijinal romu nerden edinebilirim acaba

grasol

Üye
arkadaşım samsung galaxy wonder kullanıcısı. rom yüklemek isterken pili çıkarıp teli bozmuş. ne yapmamız gerektiğini adım adım anlatabilecek biri var mı acaba? bu konular hakkında pek bilgimiz yoktu zaten sonu da kötü oldu. kurtarılabilir yazanlar olmuş detaylı nasıl yapabiliriz yardımcı olun lütfen. odin ile rom yükleyip nasıl kurtarabiliri anlatın lütfen.

s.ileli

s.ileli

Üye
arkadaşım samsung galaxy wonder kullanıcısı. rom yüklemek isterken pili çıkarıp teli bozmuş. ne yapmamız gerektiğini adım adım anlatabilecek biri var mı acaba? bu konular hakkında pek bilgimiz yoktu zaten sonu da kötü oldu. kurtarılabilir yazanlar olmuş detaylı nasıl yapabiliriz yardımcı olun lütfen. odin ile rom yükleyip nasıl kurtarabiliri anlatın lütfen.
Telefon hic aciliyor mu recovery veya download moda giriyor mu girmiyorsa ya telefon hard brick olduysa hic aciomiyorsa bir telefoncuya götürüp jtag yaptirmaniz lazim ki bunuda her telefoncu yapmiyor

harrymtl

harrymtl

Üye
Yardım edebilecek kimse varmı acaba

baskahmet

baskahmet

Üye
El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Root lamak bence yapılacak en iyi şey bu ölmüş telefon için

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

teknolojisever

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

sezginsagdic

Üye
Merhabalar arkadaşlar benim cihazım a5 fq modeli stock rom arıyorum bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz sammobilde cihaza ait türkçe hiç rom yok

Hakan_XVS

Üye
Hocam Geçenlerde s5570 Telefonuma Rom Attım ama Clock Work Modsuz Yaptım ama
Telefon Açılmıyor Samsung Yazıyor Sonra Galaxy Mini GT-S5570 Yazısında Kalıyor Lütfen Yardım Edin Konuyu Nasıl Açıcağımı Bulmadağım Lütfen Yardım Edin...

j700iii

Üye
ıyy bu telefon çok kötü galaxy young s5360 akıllı telefon ama telefona akıl koymayı unutmuşlar önceden kullanıyodum simdi g361 core prime kullanıyorum

Üst Alt