Galaxy Ace 2 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace 2 Hakkında
Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zamanda galaxy ace 2 alacağım. Akakce'den baktım. Fiyatları 580-600 TL arası değişiyor. Sizce bu fiyata çinmalı olmaz değil mi? Sanalreyonum,İstanbul Bilişim gibi yerlerin çakma satacağını düşünmüyorum. Bu konuda yardım eden herkese çok teşekkür ederim..

Buğra

Buğra

Admin
istanbul bilişimde 580tl çakma satma gibi bir ihtimali olamaz.Fakat garantisi distribütör firma tarafından olur.

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Sanalreyonum hakkında bir bilgin varmı kardeşim ?

skywalker06

skywalker06

Üye
İnternetten araştır birde sana tavsiyem bilindik yerlerden al sıkıntı çıkmasın şimdi alırsın cihazın garantisi türkiyede geçerli olmaz o zaman kötü olur bozulduğunda aldığın yere göndereceksin onlarda yurtdışına gönderiyorlar öyle yapılıyor o yüzden dikkat et mesela vatan bilgisayar,hepsiburada gibi siteler daha güvenli bu konularda

uzmali

uzmali

Üye
sanalda en güvenilir site hepsiburada geri kalanlar tıraş :yuru

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
Bence görerek ve garantili yerlerden al

muellif

Üye
Söylediğin yerlerde sıkıntı olmaz istanbul bilişimden alabailirsin ama resmi dis. garantili olana bak ve internetten alma istanbulbilişimin mağazaları var eğer istanbulda oturuyosan tabi.. yanlız bende ace 2 ye baktım sonra 100 lira fazla verip desire x almaya karar verdim

malenki

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zamanda galaxy ace 2 alacağım. Akakce'den baktım. Fiyatları 580-600 TL arası değişiyor. Sizce bu fiyata çinmalı olmaz değil mi? Sanalreyonum,İstanbul Bilişim gibi yerlerin çakma satacağını düşünmüyorum. Bu konuda yardım eden herkese çok teşekkür ederim..

2. El kullanırsan ben sana satayım beyaz renk genpa garantili 7 aylık hiçbir çizik yok tertemiz...

Üst Alt