yıkılan tarifede 1gb internet yetiyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
yıkılan tarifede 1gb internet yetiyor mu?
s2 jb kullanıyorum 14tllık sınırsız vodafone var eski tarifeden,
avea yıkılan pakete geçersem 1gb internet yeter mi yetmez mi kararsızım,sizin yetiyor mu?

arslanla

arslanla

Üye
nasıl kullanacağına bağlı sadece sosyal ağlarda gezinirim az da video izlerim diyorsan yeter bana 1 gb yetiyor...

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Onlarda var ve çoğu oyun internet istiyor

arslanla

arslanla

Üye
oyunlar çok net istemiyor dediğim gibi az video izliyorsan ve az indirme yapıyorsan 1 gb ideal kaç mb kaldığını kontrol etmek için de 9333 ü arada bir ararsın böylece aşmamış olursun...

osicik

Üye
bende buna taşıdım hattımı yarın geçer heralde ama ben fazla kullanmıyom net 250 falan yetiyodu senin sorunun cevabıda videolarda bence video falan izlemiyorsan telden indirme yapmıyorsan fazlasıyla yeter evde de ttnete devam :)

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar video falan izlemediğim zaman yetiyor sürekli facebook twitter fourquare badoo instagram kullanıyorum İphonede. Fakat telefonda görüşünce ses kesiliyo :) o yüzden vodafoneye taşicam Yıkılan paketin aynısı birde 19 tl :)

• Beğen
Tepkiler: mertekin34

ironikdepresif

Üye
C6-00kullanıyorum 1gb paket 15gün içinde bitiyor tabi bu ekonomik hali paket kullanımı az olsun diye opera 4kullanıyorum o az kullanıyor inter paketini ama günde yaklaşık on onbeş şarkı acıyorum youtubeden biraz normal yani

mqeen

mqeen

Üye
Galaxy s3 kullanıcısıyım yıkılan paket deki 1gb internet 2 hafta olmadan bitti sınırsız internet olmassa artık paket almicam.

burak2260

burak2260

Üye
tavsiyem..

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
faturalıya hiç geçmem bi ara geçeyim dedim 25tl diye fatura geldi 40tl devamlı kullanmadığım halde hemde derdimi de anlatamadım müşt.hizmetlerine

avcitalip

avcitalip

Üye
avea nın sürekli kopma sorunu var :(

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar video falan izlemediğim zaman yetiyor sürekli facebook twitter fourquare badoo instagram kullanıyorum İphonede. Fakat telefonda görüşünce ses kesiliyo :) o yüzden vodafoneye taşicam Yıkılan paketin aynısı birde 19 tl :)

aynen,sesin birde net olmama sorunu da var :(

restmod

restmod

Üye
Ben 3-5 gunde bitiriyorum 1gb ti sinirsiz allahtan biraz kullanimina bagli

yunus4554

yunus4554

Üye
hocam 1 gb direk yetiyor sen hic dusunme direk gel :)

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
1gb dan sonra hiz yavasliyor gene kullanmaya devam ediyorsun
hadi canım nasıl yani cepnet gibi mi oldu tl gitmiyor mu yani?

- - - Eklendi - - -

Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
şimdi baktım yok öyle bişey

restmod

restmod

Üye
hadi canım nasıl yani cepnet gibi mi oldu tl gitmiyor mu yani?

- - - Eklendi - - -

Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
şimdi baktım yok öyle bişey

Hayir benim tarife faturali yani faturalida sinirsiz var bi seç tarifesine falanda bakmani oneririm dedigim gibi biraz kullanima bagli yetebilir ama 6 aydir bu tarifeyi kullaniyorum kafam rahat asma derdi yok:)

hacı sen napıyon ben pcden o kadar harcamıyorum :ehe

Film dizi falan izliyorum bitiyor hemen :D

mertekin34

mertekin34

Üye
Gayet yetiyor. Yetmiyor diyenler izledikler için hemen bitiriyor. Facebook, twitter, foursquare ve diğer sitelerde takılmayla 1 gbyi aşmazsın

avcitalip

avcitalip

Üye
yarın yıkılan paketin 2.ayına giriyorum ve paket yenileniyor :eller:

Üst Alt