5830i ACE güç tuşuna basınca ekran gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

screwer06

Üye
    Konu Sahibi
5830i ACE güç tuşuna basınca ekran gelmiyor
arkadaşlar merhaba
5830i telefonuma rom attım, şu an hiç bi şekilde açılmıyor.
güç tuşuna basıyorum herhangi bi ekran veya tepki yok.
odinle kurtarmaya çalışıp eski roma dönmek istiyorum ama açılmadığı için Odin de görmüyor
bu konuda yardım bekliyorum
teşekkürler

Εthnic

Εthnic

Üye
Muhtemelen telefonunuza yanlis rom yuklediniz ve cihaziniz brick olmus.. tefonunuzun batarysini sokup 10 dk bekeyin.. daha sonra takip download modunda acmayi deneyin.. eger acilmazsa servis yolu gorundu demektir..

screwer06

Üye
    Konu Sahibi
Muhtemelen telefonunuza yanlis rom yuklediniz ve cihaziniz brick olmus.. tefonunuzun batarysini sokup 10 dk bekeyin.. daha sonra takip download modunda acmayi deneyin.. eger acilmazsa servis yolu gorundu demektir..

teşekürler tavsiyeniz için
telefonda ekran karanlık ama usb ile bağlıyken pcye ses kısma+menu+power tuşlarına basılı tuttuğumda telefon driverları yükleniyor ama odin'de setup connection kısmında takılıyor

Εthnic

Εthnic

Üye
teşekürler tavsiyeniz için
telefonda ekran karanlık ama usb ile bağlıyken pcye ses kısma+menu+power tuşlarına basılı tuttuğumda telefon driverları yükleniyor ama odin'de setup connection kısmında takılıyor

Setup connection baglanti hatasidir.. usb kablosu ile pc arasinda herhangi bir aparat olmasin direk baglayin yada usb girisini degistirin..

screwer06

Üye
    Konu Sahibi

Setup connection baglanti hatasidir.. usb kablosu ile pc arasinda herhangi bir aparat olmasin direk baglayin yada usb girisini degistirin..

denedim üstadım, farklı usb portta da aynı hata. hardbrick ile softbrick farkı nedir?
bende şu an ekran tamamen karanlık. hiç bi yazı falan gelmiyor

Εthnic

Εthnic

Üye
Size calistigi soylenen son bir yontem anlatacagim.. eger bu defa da olmazsa ne yazikki artik benim yaoabilecegim bir sey yok..

telefonunuzun bataryasini sokun.. bir kisiye daha ihtiyaciniz olacak.. dowload modu icin gereken tus kombinasyonunu uygulayin ve tuslari birakmadan bataryayi takin.. bataryayi takarken kesinlikle tuslari birakmayin basili tutun.. bu sekilde download muodunun acilmasi gerekiyor.. umarim ise yarar..

screwer06

Üye
    Konu Sahibi
Size calistigi soylenen son bir yontem anlatacagim.. eger bu defa da olmazsa ne yazikki artik benim yaoabilecegim bir sey yok..

telefonunuzun bataryasini sokun.. bir kisiye daha ihtiyaciniz olacak.. dowload modu icin gereken tus kombinasyonunu uygulayin ve tuslari birakmadan bataryayi takin.. bataryayi takarken kesinlikle tuslari birakmayin basili tutun.. bu sekilde download muodunun acilmasi gerekiyor.. umarim ise yarar..

denemeler sonuçsuz kaldı arkadaşlar. tamirciye verdim telefonu
teşekkürler yine de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt