ios mu androidmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

..maHsun..

Üye
    Konu Sahibi
ios mu androidmi
android de market dışı Oyun yüklemek için root atmak oyunu pc den telefona atmak gerekiyormuş bende ayda yılda bir pc yüzü görüyorum biraz soğudum androiden ios nasıl android kadar zorlumu ? Ve son olarak sizce iphone 5s nin fiyatı ne olur şu an Symbian kullanıyorum

salda15

salda15

Üye
Hayır market dışı oyunlar root istemez, Ayrıca pc den telefona atmakta gerekmiyor. sen çok yanlış anlamışsın androidi. biraz daha araştır kolay gelsin

..maHsun..

Üye
    Konu Sahibi
Hayır market dışı oyunlar root istemez, Ayrıca pc den telefona atmakta gerekmiyor. sen çok yanlış anlamışsın androidi. biraz daha araştır kolay gelsin

http://www.maxicep.com/android-cihaz-destek/samsung-galaxy-note-ii-780312.html#post5951987 konuda yorum yapmis biri yorumunda öyle diyor

fk555897

fk555897

Üye
İşletim sistemi olayı kişiden kişiye değişir. Kolay ve hızlı bir kullanım istiyorsan iOS, Akıllı telefonu bilgisayar gibi kullanmak istiyorsan Android. iPhone 5s'in fiyatı 2500 TL civarı gelir.

reterete

Üye
işletim sistemi olayı kişiden kişiye değişir. Kolay ve hızlı bir kullanım istiyorsan ios, akıllı telefonu bilgisayar gibi kullanmak istiyorsan android. Iphone 5s'in fiyatı 2500 tl civarı gelir.

2500tl biraz abartili geldi bana genpa garantili 5 2199 tl'
ye geliyor

saygilar

fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5 ilk geldiğinde 2500 TL civarıydı.

Εthnic

Εthnic

Üye
android de market dışı Oyun yüklemek için root atmak oyunu pc den telefona atmak gerekiyormuş bende ayda yılda bir pc yüzü görüyorum biraz soğudum androiden ios nasıl android kadar zorlumu ? Ve son olarak sizce iphone 5s nin fiyatı ne olur şu an Symbian kullanıyorum

o dedigin iphone da oluyor.. androide oyun uygulama yuklemek icin ne pc ye ne de root' a ihtiyacin var..

..maHsun..

Üye
    Konu Sahibi
İşletim sistemi olayı kişiden kişiye değişir. Kolay ve hızlı bir kullanım istiyorsan iOS, Akıllı telefonu bilgisayar gibi kullanmak istiyorsan Android. iPhone 5s'in fiyatı 2500 TL civarı gelir.

2500 mü oha o kadar paramız yok neyse ben android alcam en iyisi her yaşa her cebe uygun Telefon var

- - - Eklendi - - -

o dedigin iphone da oluyor.. androide oyun uygulama yuklemek icin ne pc ye ne de root' a ihtiyacin var..

Tamam sağolun öyle olmasına sevindim

MrExpert

MrExpert

Üye
Özgürlük istiyorsan Android Stabilite istiyorsan İOS :)

-Emre

-Emre

Üye
artık android de güçlü bir cihazda çok stabil çalışıyor ayrıca o dediklerin ios da olur androidin pcden bir farkı yok istediğin şeyi cihaz üzerinde yapabilirsin.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
İos kullanıyorum gayet güzel tek sorun android kadar özgür değil.Yani özelleştirmek açısından ama işlemci olarak çok iyi :)

andacafs

Üye
Bence üst seviye telefonlarda kullanılan donanım ve Android gelişimi ile artık aradaki stabilite farkı baya azaldı zaten durum bu iken niye ios alayım ki

MrExpert

MrExpert

Üye
Bence üst seviye telefonlarda kullanılan donanım ve Android gelişimi ile artık aradaki stabilite farkı baya azaldı zaten durum bu iken niye ios alayım ki

İncelemeden Stabilite hakkında karar verme.

awdil

awdil

Üye
Şu an da 4s kullanıyorum.Vakti ile s2-s3 ve en son lumia 920 kullandım.İphone'a hep ön yargılı yaklaştım,fakat verdiğiniz parayı hakediyor cihaz.İphone harici diğer cihazlar da malesef sıklıkla kasma oluyordu.Android te rehperin açılmasındaki yavaşlık beni çileden çıkardı,virüsler de cabası.Lumiaya değinmiyorum bile hayatım da kullandığım en boş cihaz,tamam donanım var lakin içerik sıfır.

Bu haseb ile iphone diğer rakiplerinden bence hep bir adım önde olacak.İşlemci ve işletim sisteminin muhteşem uyumunu,çalışma disiplini görebileceğiniz ender cihazdır.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve MaxipmaN
MrExpert

MrExpert

Üye
Bunları söyleyen çok var İOS gerçekten çok stabil :)

MaxipmaN

Üye
ios derim stabil çünkü kasmalardan bıktım

PME 4L

PME 4L

Üye
Ustaysan android degilsen iphone

fk555897

fk555897

Üye
İyi bir android'li telefon alırsan iOS kadar stabil olabilir. En iyisi işletim sistemlerini inceleyip beğendiğini almanı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt