ios mu androidmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Emre

-Emre

Üye
Şu uygulama zenginliği diyen arkadaşlar. Söyleyin bana marketinizdeki yüzbinlerce uygulamadan kaçını kullandınız? Biri tutturmus gidiyor uygulama daha çok daha stabil yok böyle yok şöyle. Acaba Hangi çok önemli uygulama androidde yok? Ayrıca suan güçlü bir donanıma sahip bir android çok çok stabil çalışır. o kadar çok uygulama var diyorsunuz. O küçücük ekranda sanki çok mu zevk alıyorsunuz? Bence verdiğiniz paraya değmez.. Yazık. Şahsen ben 1900 lira verip de 4 inçlik bi Telefon kullanmam. (ki benim cihazım 700 tl ve bana hayli hayli yetiyor.) şuanki surumum 4.2.2 güncelleme yok diyenlere gülüyorum.(cihazda hiçbir bug yok gayet stabil.)

- - - Eklendi - - -

Hatta ben gidip 1900 liraya telefon almam ;)

- - - Eklendi - - -

Android 4.2.2deki yenilik ve düzeltmeler resmen bir devrim deyip susuyorum =)

avcitalip

avcitalip

Üye
Şu uygulama zenginliği diyen arkadaşlar. Söyleyin bana marketinizdeki yüzbinlerce uygulamadan kaçını kullandınız? Biri tutturmus gidiyor uygulama daha çok daha stabil yok böyle yok şöyle. Acaba Hangi çok önemli uygulama androidde yok? Ayrıca suan güçlü bir donanıma sahip bir android çok çok stabil çalışır. o kadar çok uygulama var diyorsunuz. O küçücük ekranda sanki çok mu zevk alıyorsunuz? Bence verdiğiniz paraya değmez.. Yazık. Şahsen ben 1900 lira verip de 4 inçlik bi Telefon kullanmam. (ki benim cihazım 700 tl ve bana hayli hayli yetiyor.) şuanki surumum 4.2.2 güncelleme yok diyenlere gülüyorum.(cihazda hiçbir bug yok gayet stabil.)

- - - Eklendi - - -

Hatta ben gidip 1900 liraya telefon almam ;)

- - - Eklendi - - -

Android 4.2.2deki yenilik ve düzeltmeler resmen bir devrim deyip susuyorum =)

abartmayalım :zzz:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bu kadar öneri yeterli sanırım
Aslında pek öneri yapılmamış, genellikle karalama ön ağırlıklı nedense ?
Kardeşim sen neyi istiyorsun öncelikle onu bilmelisin.
Her iki işletim sisteminde milyon küsür uygulaması olsun yine aynı tas aynı haman belli bir süre sonra uygulama yüzüne bakmazsın bile.
İhtiyacın nedir onu iyi bir düşün :hmmm multimedia, ses kalitesi, kamera kalitesi, stabile olması uygulama zenginliği cihaz sağlamlığı vs..
Her iki marka içinde geçerli bu özellikleri bulabilirsin.
Birinde radyo yokturdur, diğerinde Mp3 yollayamazsın, diğerinde arka planda açık uygulama sistemi kasan uygulamalar olur ama bunuda değişik yazılımlarla tedarik edebilirsin.

En iyisi cihaz karşılaştırmalarına bak ve farklı yerlerde yapılan yorumları incele ve ona göre kararını ver.

• Müzik dosyalarımı kolayca telefonuma aktarmak ve hemen dinlemek
  • Benim için olmazsa olmaz
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Telefonumun temasını değiştirebilmek
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Kullandığım işletim sisteminin önceki modelleri desteklemesi
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Sistemin stabil olması
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Güncelleme desteği Benim için olmazsa olmaz
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Fiyat
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Artırılabilir hafıza
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
  • Oyun çeşitliliği ve kalitesi
    Önemli
    Fark etmez
    Hiç önemi yok
Gibi özelikleri aklında değerlendir

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt