menüdeki harfleri kaldırma ihtimalim varmı

Sponsorlu Bağlantılar

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
menüdeki harfleri kaldırma ihtimalim varmı
Bilgisi olan var mı ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayir listedeki uygulama sayisi 50'nin uzerine cikinca o harfler cikar. Harfler kolay erişim icin koyulmuştur. Listeye girdiginde bir harfe dokun ve acilan alfabede gidecegin uygulamanin baş harfini sec direk olarak uygulamanin oldugu siraya gecersin.

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
benim menümde 50 den fazla uygulama yok ama o harfler var bu neden oluyor peki

Peocawe

Peocawe

Üye
bende de vardı bir tweak yardımı ile kaldırdım. ama telefonum unlock sanırsam o yüzden tweak kullanabiliyorum. sizde var mı hiç bir fikrim yok. tweakın adı PWPD..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bende de vardı bir tweak yardımı ile kaldırdım. ama telefonum unlock sanırsam o yüzden tweak kullanabiliyorum. sizde var mı hiç bir fikrim yok. tweakın adı PWPD..
kaybol gözüm görmesin:nono: hava mı atıyorsun:pro:

harfler birkere çıktıgında uygulama sayısını düşürseniz de bir daha gitmez.eger cok rahatsız oluyorsanız telefonu ayarlardan sıfırlayarak harfleri kaldırabilirsiniz fakat uygulama sayınız artınca yine harfler gelecektir.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bunun ne zararı var ki!:hmmm

PureFood

PureFood

Üye
Daha önce çokça soruldu ama yine cevaplıyoruz burada. Ayrıca onun amacı orada kolaylık sağlamak elli kere elini aşağıdan yukarıya sürükleme ya da tam tersini yapma diye harflerden birine dokun sonra gitmek istediğin harfe dokun tak oradasın.. temiz iş.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Daha önce çokça soruldu ama yine cevaplıyoruz burada. Ayrıca onun amacı orada kolaylık sağlamak elli kere elini aşağıdan yukarıya sürükleme ya da tam tersini yapma diye harflerden birine dokun sonra gitmek istediğin harfe dokun tak oradasın.. temiz iş.

62 trilyon 997 milyar 713 milyon 248 bin 497 kere aynı soru soruldu gerçekten. :)
(Evet biraz abartı var :kıskıs:)

Elbette beğenilere saygımız var ama millet sistemin getirdiği bu harf kolaylığından neden rahatsız oluyor anlamış değilim :hmmm

evarietyw

evarietyw

Üye
    Konu Sahibi
sadece onlar olmayınca daha estetik duruyo gibime geliyor bu kadar tepki geleceğini bilsem açmazdım ya

ardacumhur

ardacumhur

Üye
somuru:

Peocawe

Peocawe

Üye

kaybol gözüm görmesin:nono: hava mı atıyorsun:pro:

harfler birkere çıktıgında uygulama sayısını düşürseniz de bir daha gitmez.eger cok rahatsız oluyorsanız telefonu ayarlardan sıfırlayarak harfleri kaldırabilirsiniz fakat uygulama sayınız artınca yine harfler gelecektir.

saygilar abicim :ehe

komando04

komando04

Üye

62 trilyon 997 milyar 713 milyon 248 bin 497 kere aynı soru soruldu gerçekten. :)
(Evet biraz abartı var :kıskıs:)

Elbette beğenilere saygımız var ama millet sistemin getirdiği bu harf kolaylığından neden rahatsız oluyor anlamış değilim :hmmm

özgür abi Türkiye de bu kadar soru sorulmuşmudur acaba

tezgelegemen

Üye
O değilde sıralamayı değiştirebilsek süper olurdu. Mesela yükleme sırasına göre olsa keşke ve yeni yüklediğimizi aramadan bulabilsek

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben Xbox'a harf eklenmesinden yanayım.
100 tane oyun yüklü diyelim.
Z harfiyle başlayana ulaşmak için en aşağı kaydırmaya uğraşıp duruyoruz.
Oysa harf sistemi olsa tek dokunuşta hedefteyiz. :hmmm
Uygulamalara bu özelliği koymuşken, oyunlara neden koymamışlar anlamıyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben Xbox'a harf eklenmesinden yanayım.
100 tane oyun yüklü diyelim.
Z harfiyle başlayana ulaşmak için en aşağı kaydırmaya uğraşıp duruyoruz.
Oysa harf sistemi olsa tek dokunuşta hedefteyiz. :hmmm
Uygulamalara bu özelliği koymuşken, oyunlara neden koymamışlar anlamıyorum.

cunku oyunlarda belli bir limitten sonra son oynanan oyunlari en başta son oynananlar diye ayri olarak gosteriyor.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

cunku oyunlarda belli bir limitten sonra son oynanan oyunlari en başta son oynananlar diye ayri olarak gosteriyor.

Orası öyle de.
Diyelim ki ben son oynadığım oyunlardan birini oynamak istemiyorum.
Farklı bir tane oynayacağım.
Yarım saat in babam in aşağı.
Harf sistemi olsa istediğim oyuna ışınlanırım. :oke:

Yani son oynanan oyunlar yerine harf sistemi olmalı bence.

acoustic

acoustic

Üye
Bu harf sistemi uygulaması Nokia için mi geçerli?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayir butun wp cihazlarda var.

acoustic

acoustic

Üye
Ee ben de yok daha 1 ay önce arkadaşım lumia aldı onda direk olarak vardı ;(

- - - Eklendi - - -

bunu en kendi telefonuma nasıl yapacağım peki

Üst Alt