Arkadaşlar çok acil bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok acil bakarmısınız
Az önce s3 mini cihazımı rootladım. Android sürümü 4.1.2 iken şimdi 4.1.1 oldu. Birde her seferinde android.procces.acces çalışmayı durdurdu diyo bunun sebebi nedir ?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Recovery menüden wipe seceneklerini yapmalısınız.

• Beğen
Tepkiler: remzikurt
RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Recovery menüden wipe seceneklerini yapmalısınız.

Nasıl yani ?

Arkadaşlar telefonda birşey yapamıyorum ya bu recovery , wipe ayarları falan nasıl yapılcak bi yardım edin :(

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin ya deliricem :(

deathrocker

deathrocker

Üye
telefonu kapa ses kısma tuşuna basılı tut + açma tuşuna bas. bakalım ne açılacak..

farukbekl

farukbekl

Üye
bunun sebebi.. samsung ve işletim sisteminin android olması ve geyik olması. :ehe

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu yardım edicek ya arkadaşlar :(

Εthnic

Εthnic

Üye
S3 mini de recovery menusu yok diye biliyorum. rom manager uygulamasi ile recovery menusu yukle secenegi ile yuklendigini okumustum bir yerde ama ne kadar dogrudur bilmiyorum..

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Bende s3 minide recovery modu yok diye gördüm bazı sitelerde. Zaten açmaya çalıştığımda açılmıyordu. Off şimdi telefon çöpmü oldu ya :(

furkey

Üye
bunun sebebi.. samsung ve işletim sisteminin android olması ve geyik olması. :ehe

Fanboylugunu başka yerde yapsan? Veya en azından fanboyluk yanında boş konuşmayıp yapıcı yorumlar yazsan?

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye

aha buraya yazıyorum sen ban yiyeceksin kardeş :oke: ya kardeşim biz ios bölümüne girip ios'u kötülüyor muyuz ? ona bakarsan sizde hafıza kartı takamıyorsunuz :evet: kaldı ki 16 GB iPhone 5'in var sanırım...

- - - Eklendi - - -

Bende s3 minide recovery modu yok diye gördüm bazı sitelerde. Zaten açmaya çalıştığımda açılmıyordu. Off şimdi telefon çöpmü oldu ya :(

nasıl yok ya :hmmm,illaki bir yolu vardır onun Android Açık kaynak kodlu bir sistem sıkıntı yapma :oke: tabi çözüm yolunu biliyormusun diye sorarsan bilmiyorum orası ayrı :( ama illaki bilen birileri vardır...

- - - Eklendi - - -

Fanboylugunu başka yerde yapsan? Veya en azından fanboyluk yanında boş konuşmayıp yapıcı yorumlar yazsan?

ben gerekli yorumu yaptım abi :evet:

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Custom rom la hallettim işimi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt