zorumuza gidiyor arkadaş ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
zorumuza gidiyor arkadaş ...
beyaz tv de yayınlanan programdan nefret ediyorum ,nedir bu gs düşmanlığı .ümit özat haddını aşıyor hele ahmet çakar tam bi ...çocuğu ,valla orda olsam gidr 2 sinin kafasına sıkarım nedir bu kardşim ,bu kadarda olmaz yani...

kemal21

kemal21

Üye
Ben izlemedim ama haklısın seni bu kadar kızdırdıklarına göre hadlerini aşmışlar
Falakaya yatıralım :)

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Ben izlemedim ama haklısın seni bu kadar kızdırdıklarına göre hadlerini aşmışlar
Falakaya yatıralım :)

her programda yok gs şu kadar yer yok elerse şunu gycem ne bu ya ,ümit özat her fırsatta gs ye laf atıyor

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
çekemiyolar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
izlemeyin

ümran

Üye
    Konu Sahibi
kanalın reyting yapması için gs yi kullanıyorlar, geçen ua bşkanı yayına katıldı ağızlarının payını verdi ama onunlada sataştılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
doru diyon çekemiyolar onların bi uefa bi süper kupaları falan yok ya :)

ümran

Üye
    Konu Sahibi
doru diyon çekemiyolar onların bi uefa bi süper kupaları falan yok ya :)

gerçekten böyle ntw de rıdvan beyaz tv de bunlar , bi yandan sergen .bizi dstekleyen bi rasim var oda nereye kadar

- - - Eklendi - - -

http://www.haber365.com/Haber/Beyaz_TV_Binasina_Saldiri/1/ birazda olsa içim rahatladı.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya adamlar bizim başarılarımızı kıskanıyorlarr yokki onlarda galatasaray gibi bir takım yokki diğer takımlarda fatih terim gibi bir hoca haksızmıyım yanılıyormuyum sencede

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bu insanlari niye takiyonuz ki :hmmm

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
ya adamlar bizim başarılarımızı kıskanıyorlarr yokki onlarda galatasaray gibi bir takım yokki diğer takımlarda fatih terim gibi bir hoca haksızmıyım yanılıyormuyum sencede

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
evet şimdi hocam italyanların bi lafı var uno momento sacramento çimento:kop2::kop2:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
telegol izle tv 8 de beyaz tvdekiler sırf reytinglere oynuyorlar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya o değilde adamlar konuyu işine gelmeyince sapıttırmak için konuları ta misal verim ağrı dağından başlayıp istanbul köprüsü gibi değiştirmeye çalışıyolar yemeyince bazende magazin falan konusuyolar futbolla alakası varmış gibi

ümran

Üye
    Konu Sahibi
ya o değilde adamlar konuyu işine gelmeyince sapıttırmak için konuları ta misal verim ağrı dağından başlayıp istanbul köprüsü gibi değiştirmeye çalışıyolar yemeyince bazende magazin falan konusuyolar futbolla alakası varmış gibi

aynen :alkis

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
ertem şeneride kendilerine benzettiler

ümran

Üye
    Konu Sahibi
gece bizimkiler basmış orayı ,helal olsun incedn gönderme yaptılar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Kedi yetişemediği ciğere mundar der

ümran

Üye
    Konu Sahibi
katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt