Isınma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
Isınma
arkadaşlar gece 15 dk fln Temple Run oynayam dedım bı yandan ınternetten radyo acıktı tlf ısındı oyun donmaya kare kar e gotmeye başladı bu normalmı sızce tlf ısınınca geneld eoyunlarda donmalar oluyor

PureFood

PureFood

Üye
Isınma normal de donma ilginç. Hiç yaşamadım :hmmm

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
valla oyun kare kare ılerlemeye başladı yahu :) alikemal bana msj ata bılırmısın

- - - Eklendi - - -

Şindi nokia muşteri hizmetlerını aradım ya dedım 20 dk oyun oynadım tlf ısındı yanıyo ekran donmay a basladı diyo znm oyun oynamayacaksın dıyo bend e dedım ben neden 1600 tl verdım o tlf na mağdem oyun oynayamayacaksam tlf dıyo sadece oyun ıcın değil dıyo :)yahu dedım tlf yanıyo donuyo bu normal dıyo :)kım koyduny a onu oraya adı burcu bu arada arkadasın ya dedım tum cıhazlarda aynı ortak sorun bu dığer markalarda yok dedım onlar dıyo benı ılgılendırmez :) ıyı valal para verıcez kendı paramzıla ılezır olucaz ya 10 dk oyun oynayamayacaz sadece alo demek ıcın saydık o parayı :)

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
evet donma bendede oldu dün tam kamera ile resim cekecektim telefon birden donup kaldı ve kendini resetledi telefon niyeyse birde internete girerken olsun oyun oynarken olsun aşırı derecede ısınıyor sanki elim yanıyormuş gibi oluyor ya :hmmm

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
birde normal dıyorlar bunu musterı hızmetleri

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Müşteri hizmetlerinde bilgisi olan kişiler, gerçekten bir elin parmak sayını geçmez. :( Her neyse, sayın müdavimimiz sürekliliği devam eden veri bağlantısı cihazın ısınmasına neden olan en büyük etkendir. Siz buna birde oyun eklemişsiniz ki off... yanar o cihaz... :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
eğe napacaz oyun oynarker netımı kesecez :) nete gırıcemız zaman oyunmu oynayamıyacaz varmı bole saçma bısı yahu :)

- - - Eklendi - - -

yakında fanlarda gelmeye başlar tlf lara core i5 i7 fln işlemci amd geforce ekran kartları :9 fln fılan

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
eğe napacaz oyun oynarker netımı kesecez :) nete gırıcemız zaman oyunmu oynayamıyacaz varmı bole saçma bısı yahu :)

- - - Eklendi - - -

yakında fanlarda gelmeye başlar tlf lara core i5 i7 fln işlemci amd geforce ekran kartları :9 fln fılan
:kıskıs: bekliyoruz bakalım...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla ben cepte taşınan aletin taşınabilirliğini göz önüne alarak satın aldım, aşırı oyunla vakit geçirceksem psp almalıyım yada benim canavar PC de tadından yenmez dev ekranda oynarım yani. Ne diye bit kadar telefonda kendimi kasayım ki. Telefonumda oyun oynamaya ancak başka seçeneğim kalmayıp canım sıkılırsa başvuruyorum. Orda da 20 dk kadar uzun bir süre şimdiye kadar hiç olmadı. (Tabikide benim kendi zevkim ve keyfim bu yönde).

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
İlk defa telefonum temple runla ısınma yaptı.
Mesela galaxyler de bir uygulama indirirken telefon direk yanıyor.Ama 820 daha yenı sıcaklık hissettim
920 de az ısınmıyor.
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

tezgelegemen

Üye
İphone, android veya wp farketmez, google'dan istediğinizi yazıp yanınada ısınma problemi diye eklediğinizde tüm telefon sistemlerinin ısınmalarından dolayı şikayetçi insanların bağlantılarını görebilirsiniz. Hangi telefonu aldıysam herkes ısınmasından şikayetçi. Şu anki yüksek teknoloji cep telefonu boyutuna indirgendiği için mutlaka ısınma olacaktır tabiki. Fansız sistem ısınır

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye

Isınanlar duydunuz haberi koşun taktırmaya
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Herseyi geçte o adam nasil konusuyor oyle musteriyle

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
adam değil bayan adı da burcu

IVI-Elia

Üye
ISINMA bende d oluyor bu normal hatta alev alıyor.Polikarbon kasa ışıyı dışarı yaymıyor ve içine etutuyor ancak ne temple Run ne de Asphalt7 de sıkıntı yaşamadım...

man20

man20

Üye
ISINMA bende d oluyor bu normal hatta alev alıyor.Polikarbon kasa ışıyı dışarı yaymıyor ve içine etutuyor ancak ne temple Run ne de Asphalt7 de sıkıntı yaşamadım...

biri alev mi dedi? :D

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
5800 duymasin alevi :D

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
alev sen bayanmısın yahu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt