İphonu Ekran Kalemi İle kullanmak ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
İphonu Ekran Kalemi İle kullanmak ???
İphone 4 cihazım var dokunmatik kalemi daha önceden kullanmadım almayı düşüyorum ipad kalemleri var ben onlardan alıp iphone da kullanabilirmiyim ? Ekran teknolojileri aynı ama genede algılamada Sıkıntı yaparmı :hmmm

(Şimdi Bir Çoğunuz 3,5 inçte ne kalemi diye :d: Beni Saygıyla anıyordur ama merak işte mazur görün... :D)

tapatalk

tapatalk

Üye
evet 3.5inc de kalem diye bi anmadım değil ama denemeden bilinmez

fk555897

fk555897

Üye
Evet kullanabilirsin ama pek verim alınmıyor. Note 2'nin ekran kalemi normal kalem gibi iPhone larda falan yuvarlak uçlu oluyor.

tapatalk

tapatalk

Üye
Evet kullanabilirsin ama pek verim alınmıyor. Note 2'nin ekran kalemi normal kalem gibi iPhone larda falan yuvarlak uçlu oluyor.

Note2 nin kalemi telefon piyasasina gelen dokunmatik ekrandan sonra ki en büyük olay

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
sipariş verdim yarın öbür gün gelir :)

PriZm

PriZm

Üye
3.5 " ekranda fazla zevk alacağını zannetmiyorum ama dene istersen. :D

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
3.5 " ekranda fazla zevk alacağını zannetmiyorum ama dene istersen. :D

Hepsiburadadan sipariş verdim bugün yarın elimde olur ilk izlenimlerimi yazarım belki :D Sen biraz bahset nasıldır bu S pen memnunmusun ?

PriZm

PriZm

Üye

Hepsiburadadan sipariş verdim bugün yarın elimde olur ilk izlenimlerimi yazarım belki :D Sen biraz bahset nasıldır bu S pen memnunmusun ?
Şöyle kategorilerle yazayım.

Yazım:

Yazım gerçekten berbattır.ama Telefon bunu anlayabiliyor
Kalem ekranda çok rahat geziniyor.Sonuna kadar bastırsan dahi ekranda yağ gibi kayıyor.Ve gerçek kalem hissi veriyor.

Çizim:

Kalem bastırmaya duyarlı.Resim çizerken ekrana ne kadar çok bastırırsan boya fırçasının kalınlığı orantılı şekilde artıyor.

Net:

İnternette gezinme konusunda yorum yapmasam bile olur :D tek kelime ile harika.

Oyun:

Fruit Ninja oynarken iyi oluyor. :D

• Beğen
Tepkiler: MrExpert
MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi

Net:

İnternette gezinme konusunda yorum yapmasam bile olur :D tek kelime ile harika.

Bende NET olayından dolayı alıyorum birazda Ellerimin Boyutu standartların oldukça üstünde olduğundan :d: internette Sıkıntı oluyor :D

Artles

Artles

Üye
Where's my water için de harika spen :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Arkadaşın çin malı tabletinin yanında vermişlerdi kalem iphone da çalıştı ama iphone 3.5 inch olduğu için pek kullanışlı olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt