N8 telefon hafızası sürekli azalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cemil baba

cemil baba

Üye
    Konu Sahibi
N8 telefon hafızası sürekli azalıyor
Selamın Aleyküm arkadaşlar telefonumun hafızası kendi kendine doluyor. önce 12 MB boş yer vardı mobile cleaner ile 34 e çıkardım. Şimdiye kadar böyle birşey olmadı ama sabah hafıza uyarısından sonra boş hafıza yoktu birşeyler silip yer açtım fakat tekrar kendi kendine dolmaya başladı. En son reset attım ama yine azalıyor.nasıl düzeltebilirim bu sorunu. Daha önce açıldıysa kusura bakmayın aramaya fırsatım olmadı çünkü hafıza dolunca program kullanamıyorum ancak bunu yazabildim tşk ederim.

bayon

Üye
Mağazaya gir ordan yükleme tercihlerine bak uygulamaları telefona mı yüklüyo

cemil baba

cemil baba

Üye
    Konu Sahibi
Yok mağazadaki ayarı e hafızasına yükleyecek şekilde ayarladım ama kaç aydır mağazadan uygulama yüklemiyorum daha doğrusu yükleyemiyorum

kcr

Üye
Yüklü gelen ve senin yüklediğin uygulamaların kayıt seçeneklerine bak. Kendisi e'de olsa da veri kaydetme yeri olarak c'de bir yer seçilmiş olabilir.

BYFECI

BYFECI

Üye
Bir şey yükleniyor olabilir mı

bayon

Üye
bence sorunun kaynağını öğrensende hafıza çok az kalacak bence format at gitsin

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
telefonu hackle ve gönderdiğin e-postalardaki ekleri(resim, video vs.) hepsini sil

cemil baba

cemil baba

Üye
    Konu Sahibi
telefonum zaten hackli daha önceden böyle bir durum yoktu bir gecede oldu nolduysa. onuda anlamadım yer açmama rağmen tekrar doluyor, birkaç uygulama sildim kapatıp açtım 39 mb yer açıldı fakat yavaş yavaş tekrar azalıyor boş hafıza. şimdi evde değilim sabah birden karşılaştım aklıma burası geldi acil ne yapabilirim diye. eve gidince tek seçenek format görünüyor anlaşılan. tşk ederim cevaplarınız için

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
cleanerla temizlik yap

freepen

Üye
Benim telefon da N8 ve 140 mb boş yer var. Program kurulumunda C yi seçmiş olabilirsin...

MaxipmaN

Üye
hard formatı at 300ü geçiyo

cemil baba

cemil baba

Üye
    Konu Sahibi
cleaner ile temizlik yapıyorum ama yine azalıyor. program kurulumunu e yaptığımdan eminim ama c olsada farketmez çünkü mağazadan bişi yükleyemiyorum az önce nokia suite programı ile yazılımı yeniden yükledim işe yaramadı mecburen flash atacam tele başka çare yok gibi. hhiç atmadım inşaALLAH bir sıkıntı çıkmaz

bayon

Üye
cleaner ile temizlik yapıyorum ama yine azalıyor. program kurulumunu e yaptığımdan eminim ama c olsada farketmez çünkü mağazadan bişi yükleyemiyorum az önce nokia suite programı ile yazılımı yeniden yükledim işe yaramadı mecburen flash atacam tele başka çare yok gibi. hhiç atmadım inşaALLAH bir sıkıntı çıkmaz

yapamazsan teamvier ile halledyim ben

cemil baba

cemil baba

Üye
    Konu Sahibi
teli sorunsuz flashladım. Şimdilik sorun yok inş çıkmazda. Teamvier nasıl anlatabilirmisin

achambo

achambo

Üye
teli sorunsuz flashladım. Şimdilik sorun yok inş çıkmazda. Teamvier nasıl anlatabilirmisin

iyi hayırlı olsun bende 490 mb var ama e7 telefonum
her şeyi e ye yükle öyle dene sorun olmaz herhalde

cemil baba

cemil baba

Üye
    Konu Sahibi
iyi hayırlı olsun bende 490 mb var ama e7 telefonum
her şeyi e ye yükle öyle dene sorun olmaz herhalde

tşkler flashladım teli 280 civarı boş hafıza oluştu. bazı uygulamalar direk c ye yüklendiği için sıkıntı oluşuyo ister istemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt