Nokia 603 mü yoksa c6-01 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 mü yoksa c6-01 mi ?
evet arkadaşlar. bu ikisinin arasında kaldım. c6-01de kamera flash i ve ön kamerasının olması ona artı değer katıyor ama 603ün de 512lik RAM ve 1 mhz lik işlemcisi de kafaları karıştırıyor.

c6 nin 680 mhz ve 216mb RAM i var oyunlarda veya normal telefon kullanırken kasma oluyor mu ?

- - - Eklendi - - -

www.kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Nokia-603-vs-Nokia-C6-01.com

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
Kamera ve ekran önemliyse c6-01. Donanım önemliyse 603 :)

ashot

Üye
bence ikisinide alma :)

LimePie

LimePie

Üye
aynen öyle 2sinide alma paranı çöpe atma symbianın fişi çekildi androidli cihaz al kafan rahat olsun paranı biriktir daha iyi cihaz almanı öneririm.

Polymath

Polymath

Üye
bütçeni söylersen yardımcı olabiliriz. İkiside alma bencede. İkisininde tarayıcı performansı berbat. Oyun uygulama olarak fazla birşey bekleme.. Ama illede bunlardan birini alıcam diyorsan 603. Bende 603 ağabeyimde c601 var. En somut karşılaştırmayı yapanlardanım. C601 normal kullanımda bile kasan bir telefon bence.. Kamerasıda zaten çok güzel olduğu söylenemez. Gündüz çekimlerinde 603 ile aynı kalitede çekiyor. Tek farkı flash. Ön kamerayıda dert etme bence şahsen ben hiç daha kullanmadım 3g görüntülü görüşme. Ama kullanacaksak orası ayrı tabi =)

Ayrıca bu mesajımla dalya yaptımm. 1000 :D Nice binlereee kendi adıma
:oley

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22

MaxipmaN

Üye
ikisi de alınmaz hard format atınca kasmıyor :D

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bütçeni söylersen yardımcı olabiliriz. İkiside alma bencede. İkisininde tarayıcı performansı berbat. Oyun uygulama olarak fazla birşey bekleme.. Ama illede bunlardan birini alıcam diyorsan 603. Bende 603 ağabeyimde c601 var. En somut karşılaştırmayı yapanlardanım. C601 normal kullanımda bile kasan bir telefon bence.. Kamerasıda zaten çok güzel olduğu söylenemez. Gündüz çekimlerinde 603 ile aynı kalitede çekiyor. Tek farkı flash. Ön kamerayıda dert etme bence şahsen ben hiç daha kullanmadım 3g görüntülü görüşme. Ama kullanacaksak orası ayrı tabi =)

Ayrıca bu mesajımla dalya yaptımm. 1000 :D Nice binlereee kendi adıma
:oley

demek binle din ne güzel.:) ayrıca yorumun için teşekkür ederim

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bende htc wildfire s var. iki arkadaş benimle takas etmek istiyor . birisinde c6 birisinde 603 var. o yüzden bu ikisi arasında fikirleriniz i almak istedim.. yani sizce 603 ile mi takas edeyim ? valla akıl çok karıştı.:s

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bende htc wildfire s var. iki arkadaş benimle takas etmek istiyor . birisinde c6 birisinde 603 var. o yüzden bu ikisi arasında fikirleriniz i almak istedim.. yani sizce 603 ile mi takas edeyim ? valla akıl çok karıştı.:s
Kesinlikle 603 İle Takas et babam da c6 var kamerası aynı çekiyor gündüzleri .ekranı küçük ve ekranı geride duruyor. daha kalın bi telefon .

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle 603 İle Takas et babam da c6 var kamerası aynı çekiyor gündüzleri .ekranı küçük ve ekranı geride duruyor. daha kalın bi telefon .

kalbim c6dan yanaydı ama sanki 603 ile takas edeceğim.:s

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Donanim bi halta yaramiyor isletim sistemi symbian olunca

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
video izlerken falan donanımı yüksek olan daha çabuk açılıyo ileri sarınca falan küçük detayları var.

- - - Eklendi - - -

bide c6 nın ekranı daha geride duruyo yani dokunduğun yer ile ekran arasında biraz mesafe var

- - - Eklendi - - -

603 güneş ışıgında daha iyi mesela

kemiksesi

kemiksesi

Üye
603 daha iyi

meme4

meme4

Üye
ihtiyacını karşılayacak telefon bence 701 ama bütçen kısıtlıysa 603 al

dejavu178

dejavu178

Üye
arkadaşın htc desire'ını 1 gün kullandıktan sonra 603'ü mumla arar oldum, C6-01 hakkında pek bi yorum yapamayacağım ama donanımsal olarak pek iyi değil. 603 derim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye

- - - Eklendi - - -

bence c601 ile takas et hem sağlam, hem kibar performansıda çok iyi bence :)

jetblacklife27

Üye
bende android yada wp almanı öneririm

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
fikirleriniz den dolayı teşekkür ederim kardeşlerim. ama takas tan vazgeçtim.:).Nokia 701 olsa belki ama bunlar düşük biraz. 603ün flash ve ön kamerasi nin olmaması büyük eksiklik.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bencede doğru bir karar yapmışsın oyun derdin yoksa c6–01 çok iyi bir telefon 603 te öyle ama kamera flashsız dedim ya oyun derdin yoksa 603 edebilirdin donanım bakımından ama bence nokia telefon alma takas ta yapma

Harun6754

Üye
Bencede doğru bir karar yapmışsın oyun derdin yoksa c6–01 çok iyi bir telefon 603 te öyle ama kamera flashsız dedim ya oyun derdin yoksa 603 edebilirdin donanım bakımından ama bence nokia telefon alma takas ta yapma

c6 01 hd kamerası yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt