Samsung Galaxy SIII hafıza kartı konusunda acil karar vermem gerekiyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII hafıza kartı konusunda acil karar vermem gerekiyor !
Arkadaşlar 32 GB't sandisk class 10 sdhc hafıza kartı kullanıcısıyım geçen hafta arıza yaptı ve servise gönderdim bugün değişimi yapılmış ve aldığım yere geri gönderilmiş adam bana farkını ödeyip 64'lüğünü almak istermisiniz diye sordu bende bir karar veriyim ne kadar fark istersiniz dedim 55 TL falan fiyat farkı var dedi bende 50 TL olur mu dedim olur dedi tamam dedim benden haber bekleyin oda saat 3'e kadar falan haber bekliyorum yoksa yarına kalır dedi bende peki haber vereceğim dedim

s3,s3 mini,note 2'de yani samsung'un 2012 serisi telefonlarında uygulamalar bir türlü hafıza kartına taşınamıyor ben manuel olarak kendim taşıyorum oynayacağım zaman tekrar telefon hafızasına taşıyorum yani kartın boyutunun pek önemi yok gibi fakat ben s3'ü telefondan ziyade bir bilgisayar gibi kullanıyorum dolayısıyla aklım o yüzden 64 GB't lık karta kayıyor ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

32 GB't fazla hafıza için 50 TL vermeye değer mi ? 32 GB't kartlar zaten 60-80 TL arasında değişiyor...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Sandisk kartları sorunluymuş 16 ve 32 gb'lıklar olmak üzere diger markaların yokmu?

prodetör64

Üye
Kardeş Değiştir bencede ama Hafıza kartı kullanmadığım için ne olur bilmem.

salda15

salda15

Üye
SanDisk alma başka al netten araştır

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5926552' Alıntı:
Sandisk kartları sorunluymuş 16 ve 32 gb'lıklar olmak üzere diger markaların yokmu?

Var ama diğer markalardan sandisk okuma ve yazma hızı olarak daha hızlı

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5926693' Alıntı:

Class10'sa hepsinin hızı aynıdır tabi son çıkan 45mb/s'lik okuma/yazma hızı olanlardan degilse

- - - Eklendi - - -

Class10'sa hepsinin hızı aynıdır tabi son çıkan 45mb/s'lik okuma/yazma hızı olanlardan degilse :)

30 mb/s sandisk :evet: 45 mb/s'lik olanları bilmiyorum :)

normal class 10 kartlar kaç mb/s ? 20 mb/s civarı ben alırken dikkat etmiştim hatta ilk başta Team alacaktım sandisk daha hızlı diye sandisk aldım :evet:

üstelik su geçirmez...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

30 mb/s sandisk :evet: 45 mb/s'lik olanları bilmiyorum :)

normal class 10 kartlar kaç mb/s ? 20 mb/s civarı ben alırken dikkat etmiştim hatta ilk başta Team alacaktım sandisk daha hızlı diye sandisk aldım :evet:

üstelik su geçirmez...
Ben team'ın class10'unundan almıştım 25mb/s idi. Valla karar senin gözüne kestirdiysen al derim :)

MrExpert

MrExpert

Üye
64gb ı yanında taşıya bilmek fena olmazdı filmler oyunlar setup vb. Ben olsam alırdım...

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5927329' Alıntı:
Ben team'ın class10'unundan almıştım 25mb/s idi. Valla karar senin gözüne kestirdiysen al derim :)

SanDisk aldim yine ayni kartın yenisi geliyor şimdi :evet:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
64gb ı yanında taşıya bilmek fena olmazdı filmler oyunlar setup vb. Ben olsam alırdım...

O açıdan dusundum ama zaten 32 gb tin 5 gb tini bile kullanmiyordum

Film falan atarsam izledikten sonra siliyorum zaten :) o yüzden gerek duymadım

Zaten 16+32 gb oluyor :)

MrExpert

MrExpert

Üye

E tabi ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir...

MrExpert

MrExpert

Üye

E tabi ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir...

Symbianize

Symbianize

Üye
Keşke iPhone'ada takışsa çok özendim bak şimdi :(

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Keşke iPhone'ada takışsa çok özendim bak şimdi :(

:apple:bu konuda cimri ama bir okadar samsung da cimri,ne güzel hafıza kartı desteği vermişler rahatsız mühendisler uygulama ve oyunları hafıza kartına kurma seçeneği koymamislar :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...