Yardim!! Yeni cfw açılmıyor??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fenoktaye

fenoktaye

Üye
    Konu Sahibi
Yardim!! Yeni cfw açılmıyor??
Ardaşlar nokia n8 telefonuma orjinal firmware üzerinde değişiklik yaparak kendi cfw'mi hazirladim. Sitedeki modlari kullandim. Yükledikten sonra telefon açilişta nokia yazisi çikiyor ve orada kaliyo ve kapaniyor. Nerede hata olabilir. Yardimlariniz için teşekkür ederim şimdiden.

haqanguven

haqanguven

Üye
core kilidini kırdınmı

Plesk234

Üye
Mutlaka bir yerde Yanlış Modlama yaptın.Mecburen Orjinal Yazılım [Dead Phone Yardımı] İle atıp. Tekrardan Modlama yapcan

astegon

Üye
dead phone...

Phoenix ile deadphone flash yapman lazım... geçmiş olsun.

emre.koc

emre.koc

Üye
nokia cooker ile coreyi açıp yapılabilir kardeşim

Plesk234

Üye
Nokia Coooker V 3 ve üstü sürümlerinde zaten core kilidi Kırıktır. Sen Modlamalarda Yanlıs yapmısın kardes

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
dostum hangi telefonun hangi coresini açtıgının ve düzenlediğinin bi önemi ya da farkı yok. Her cfw yapımındaki temel kural, önce core dosyasını nokia cooker ile açmak ve araç butonundan asma kilit şeklindeki seçeneğe tıklayıp, oradaki 3 seçenekteki 2B yazan yerleri 2C olarak değiştirmektir. Bunu yapmazsan asla telefonun açılmaz. Sen şimdi yaptığın cfwdeki core dosyasını açıp 2B leri 2C yap ve dead flash atma yoluyla tekrar flashla. Telin açılacaktir. Pm atarsan gün içinde dönüp yardmcı olurum.

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
Menü yada tema düzenlemesinde hata yaptin

fenoktaye

fenoktaye

Üye
    Konu Sahibi
dostum hangi telefonun hangi coresini açtıgının ve düzenlediğinin bi önemi ya da farkı yok. Her cfw yapımındaki temel kural, önce core dosyasını nokia cooker ile açmak ve araç butonundan asma kilit şeklindeki seçeneğe tıklayıp, oradaki 3 seçenekteki 2B yazan yerleri 2C olarak değiştirmektir. Bunu yapmazsan asla telefonun açılmaz. Sen şimdi yaptığın cfwdeki core dosyasını açıp 2B leri 2C yap ve dead flash atma yoluyla tekrar flashla. Telin açılacaktir. Pm atarsan gün içinde dönüp yardmcı olurum.
çok teşekkür ederim kardeş. dediklerini yaptım, telefon açıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt