Nokia c6-01

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01
htc wildfire s telefonumu bu telefon ile takas edeceğim kismetse. ama internetten baktigimda fotoğraflar da eski tema var . yani Nokia 603 lerde olduğu gibi bir tema yok ? cfw mi ne diyorlar buna tam olarak anlamıyorum ama bu nedir?

şimdiden bilgilendirme için teşekkürler

MaxipmaN

Üye
telefonun orjinal yazılımı belle refresh diye geçer(son çıkan) kısaltma ismi ofw dir cfw ise ofw nin modifiye edilmiş versiyonudur ben evols cfw kullanıyorum tema olarak şunu söyliyim c6-01e son çıkan yazılım belle refresh olduğundan onun temalarını dikkate al

escape72

escape72

Üye
symbian evols yüklü Bende cfw olarak kardeş telefon on numara sıkıntı olmasından korkma

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim. korkum ondan değil kardeş.hani moliere 603te ki gibi mi acaba içi onu merak ettim. yoksa c5 gibi sıkıcı teması mi var

• Beğen
Tepkiler: escape72

MaxipmaN

Üye
donma diyenler telefonu nasıl kullanıyor anlamıyorum ama kasma yapıyor bazen cfwli kullanman şart ve yüksek hızlı hafıza kartın olmalı ara sıra reset atar ama abartılcak birşey yok

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
donma diyenler telefonu nasıl kullanıyor anlamıyorum ama kasma yapıyor bazen cfwli kullanman şart ve yüksek hızlı hafıza kartın olmalı ara sıra reset atar ama abartılcak birşey yok

yüksek hızlı hafıza kartı derken ? mesela benim hafıza kartı 2gb . markası samsung0. yüksek olup olmadığı nereden biliniyor ?

ByRedox

ByRedox

Üye
yüksek hızlı hafıza kartı derken ? mesela benim hafıza kartı 2gb . markası samsung0. yüksek olup olmadığı nereden biliniyor ?

class sina bakarsin veri isleme hizi onemli yqni markaya cok bakmaz denemez ama sandisk disi her turlu card tawsiyem

moonstar90

moonstar90

Üye
team class 10 hafıza kartı satılıyor hepsiburadada ben oradan aldım 8 gb biraz pahalı diğerlerine göre ama hakkını veriyor.orjinal yanında gelen kartla videoda felan donma yapıyordu şimdi eser kalmadı telefon baya hızlandı tavsiye ederim

MaxipmaN

Üye
team(performansı azalıyormuş) ve sandisk(fabrika hatası var zaten) kesinlikle alma bende sandisk var telefonun çok daha hızlı olması lazım kart okuyucu alıcam 3liraya ygs vardı alamadım

moonstar90

moonstar90

Üye
team(performansı azalıyormuş) ve sandisk(fabrika hatası var zaten) kesinlikle alma bende sandisk var telefonun çok daha hızlı olması lazım kart okuyucu alıcam 3liraya ygs vardı alamadım

O nasıl bir yorumdur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...