Dershane Tercihi Yapmam Gerekiyor,Yardımcı Olmanızı Rica Ediyorum Arkadaşlar:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Dershane Tercihi Yapmam Gerekiyor,Yardımcı Olmanızı Rica Ediyorum Arkadaşlar:)
arkadaşlar şu anda FEM dershanesine gidiyorum ve meslek lisesi öğrencisi olduğum için meslek bölümüne alındım fakat hocalar falan sanırım meslek olduğumuzdandır diye umuyorum çok rahat davranıyorlar öğrencileri takmıyorlar gerçi sınıfta takılacak tip çok az var ama :)

seneye şimdi benim son senem yani inşallah 12.Sınıf olacağım ve hiçbir şekilde temelim yok Matematiğim sıfır desem yeridir yani,beni adam gibi üniversite sınavlarına hazırlayabilecek dershaneye ihtiyacım var

10.Sınıfta Uğur Fen Dershanesi'ne gittim hiç memnun olmadım neden derseniz orada ayrımcılık var dersleri iyi olan öğrencileri takıyorlar...
bu sene FEM'e gittim dediğim gibi burada da benzeri bir sorun var fakat seneye bu sorunların aşılacağını söylüyorlar...

12.Sınıfta'da adam gibi bir dersaneye gidip adam gibi bir bölüm tutturmak istiyorum 12.sınıfta bu kadar eksiğim olduğu için bırakın bilgisayarı açmayı cep telefonunu bile açmamayı düşünüyorum yani o derece sıkı sıkı derslere sarılacağım bana tek lazım olan adam gibi yol gösteren öğretmenler...

aklımda 2 tane dersane var birisi Birey diğeri yine FEM hangisine gitmeliyim ?(FEM'in erken kayıtları bu hafta bitiyor)

Fem'de de bildiğiniz gibi Abiler diye tabir edilen üniversite öğrencileri var bu öğrenciler le de aram iyi yani :ehe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ozel ders daha iyi olabilir aslinda. cogu dershane yapar bu ayrımı. ben abilerle anlasamiyorum sevmem oyle isleri sana uygunsa takıl onlara ders calistirirlar iyi olur. ben de feme gittim abiler femden ayri bisey olmus artik. onlar da onermiyodu femi. baska dershaneye gidip de abilerle calisabilirisin yine.

MrTech

MrTech

Üye
Abiler kim ?

restmod

restmod

Üye
Uygun fiyata ozel ders veririm :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bireyin sistemi iyi degil soyleyim

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Fem dershanesi seni pişman etmez.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
birey iyidir ben bireye gidiyorum föy sistemi var yazı yazmıyorsun göydeki boşlukları dolduruyorsun sadece abi abla yok rahat ol :P:

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
öztürk teydim sbs de ve 3 sinav ortalamam 500 üzerinden 452. ki son sene cok asildilar ve 481 çektim. yani sistemi çok güzel. hocalar hakkında birşey diyemem şubeden şubeye degisir. Herhangi bir ayrıcalık yok tek ayrıcalık daha üst sınıflara daha rahat anladığı için biraz daha karmaşık ama anlaşılır, alt sınıflara basit ve sade bir biçimde anlatılıyor. Su anda sınav dershanesindeyim ama hic memnun değilim.
Öztürk Candır.

- - - Eklendi - - -

sen de bir sbs magdurusun galiba? :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bence en iyisi sınav

restmod

restmod

Üye
Sinav berbat birey gidilebilir oneririm femde bolgeye gore degisir acikcasi is kendinde bitiyor simdiye kadar ygsyi halletmissen rahatsin

balcolu

balcolu

Üye
FEM e gidipte çalışmazsan ilgilenmezler.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Fem,maltepe ve yenirenk kesinlikle önermem.Seni zorla feto dayının müridlerine gönderiyolar.Seni orda bi tivalet kağıdı gibi kullanıp bir daha yüzübe bile bakmıyorlar.Ben kurtuldum Allaha çok şükür.

Türe

Türe

Üye
Cemaat dershanelerinden her zaman uzak durmuşumdur. Tercih senin. :good:

TheMadness

TheMadness

Üye
Daha çok yerel dershanelere bak bence. Daha iyi oluyor en iyi öğretmenler oluyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
birey iyi değil farklı şubelerine giden arkadaşlarım vardı. Memnun değillerdi. Sınavı önermem iyi değil gerçekten ben gitmiştim ben 2200 liraya yazılmıştım o zaman başka bir şubesinde arkadaşım 3500 tl vermişti. Birgün beraber gitmiştik misafir öğrenciydim konuşuyorduk müdürle orasıda sınav burasıda ayrıca benim gittiğim şube daha iyiydi. hem de daha ucuz oradaki öğretmenlerin daha iyi olduğunu herkes biliyor aynı dersane neden bu kadar fiyat farkı var dediğimde müdürün verdiği cevap burası .... demesiydi. Yer belirtmiyorum orayı söyledi orada 2 tane dersane var ve sırf seçenek yok oradaki öğrenciler yakın oraya gidiyor diye 1 - 1.5 milyar fark alıyorlar nedenini pişkince söylemeleri de cabası. Birebir ders alma hoca bulma sıkıntısı falan var tavsiye etmem. Finalin iyi olduğu söyleniyor ancak şöyle bir durum var şubede gerçekten farkediyor mesela mecidiyeköy femin çok iyi olduğunu birçok kişiden duydum hocalarım dahil ama başka bir yerde daha vardı orasıda femdi ama memnun olan yoktu. Şubeden şubeye fark olabiliyor ve inanın bazen sadece bir öğretmen bile hayatınızı değiştirebiliyor birisi boğaziçinden mezun oluyor birisi adı duyulmamış üniversiteden ama boğaziçinden mezun olan öğretmen daha kötü olabiliyor.

MrTech

MrTech

Üye
Anafen ve fem'den uzak dur abi adamlar seni salladigi yok burslu girecektim girmedim anlatma falan iki dakika ders anlatıyor sonra s.olup gidiyor.:zzz: Şubeden şubeye değişebilir ama cemaatli dershanelerden uzak dur abi :good:

Bahaxi

Bahaxi

Üye
zirve dersanesine git bende oraya gidiyor.iyi anlatıyor ve fiyatı da uygun . Tavsiye ederim.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ozel ders daha iyi olabilir aslinda. cogu dershane yapar bu ayrımı. ben abilerle anlasamiyorum sevmem oyle isleri sana uygunsa takıl onlara ders calistirirlar iyi olur. ben de feme gittim abiler femden ayri bisey olmus artik. onlar da onermiyodu femi. baska dershaneye gidip de abilerle calisabilirisin yine.

Aslında abilerle benimde çok iyi anlaştığım söylenemez :) tamamen ders için gidiyorum :evet:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Cemaat dershanelerinden her zaman uzak durmuşumdur. Tercih senin. :good:

Işin aslı bende sevmiyorum cemaat din adına sana herşeyi yaptırmaya çalışıyorlar ama ne yapalım 1 yıl dişimizi sıkacaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...