nokia c6-01 mesaj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

gulay00001

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6-01 mesaj sorunu
yaklaşık 2 yıldr c601 kullanıyorum hiç bi sorunum yoktu fakat son iki gündür mesajlarda sorun yaşıyorum.Mesajlarım gidiyor fakat bana gelen mesaja cevap yazıp yollayacagım zaman geçersiz kartvizit bilgileri diyor ve direk yeni ileti sayfası acıyor.kişiyi rehberden yeniden secmek zorunda kalıyorum.nokia suitten defalarca sürüm güncelledim rehberi de güncelledim ama işe yaramadı.bu sorun nasıl geçer yardımcı olabilecek biri varmı?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
telefona hiç format attın mı? nokia suite ile yüklenen yazılımı söylemiyorum baya *#7370# ile atılan format?

atmadıysan yazılımda problem olmuş olabilir kullanımla ilgili

gulay00001

Üye
    Konu Sahibi
telefona hiç format attın mı? nokia suite ile yüklenen yazılımı söylemiyorum baya *#7370# ile atılan format?

atmadıysan yazılımda problem olmuş olabilir kullanımla ilgili

hayır atmadım hiç.format attığım takdirde orjinal yazılımı tekrarmı yukluyo.bi sorun olmaz dimi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ayarları sıfırlar varsa da hataları düzeltir. tabi en temizi phoenix ile tekrar yazılım kurmak.nokia suite ile sadece üstüne yazılım kurarsın. ama phoenix ile önce formatlanır telefon ve temizden yazılım kurulur

selocan_38

Üye
Selamlar.Bende de C7 00 var.aynı sorun bendede var.Sorunun nedeni Nokia ovi den yüklediğiniz programlardan bir tanesi.Hangi programı yükledikten sonra olduğunu hatırlıyorsanız,o programı telefondan kaldırın.Sonra Hard Format atın.Birkaç gün önce arkadaşımın Nokia N8 telefonuna birkaç tane program yükledim.O da aynı sorunu yaşıyor şimdi.Bu programlar Eset Antivirus,Extra Button,You Tube Downloader ve Kim Arıyor programları.Hatırladığım bunlar.

cagriyasar

cagriyasar

Üye
Ayni sorun bendede var kardeş nokia aldiğima pişman oldum

53cengizhan53

Üye
Merhaba Aynı sorun bende de var indirmiş olduğum programları sildim yine düzelmedi şimdi format atıcam ama telefon hafızasina kaydetmiş olduğum kartvizitler var onlar silinmeden yani rehber deki numaralar gitmeden fabrika Ayarlarına alabilirmiyim...