Nokia 500 Mesaj Sorunu Yardımm ACİLL


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bekomiy33

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 Telefonum Var Mesaj geldiğinde gelen mesaja cevap vermek için mesajı yazıp göndere dokundugumda Sırasıyla Şunlar Çıkıyor

Açılıyor.
Ekleniyor.
Geçersiz Kartvizt Bilgileri.

Bu Yazılar Çıkıyor ve Yeni İleti Sayfası Açılıyor Yani Mesajı Daha Seri Göndermeme Engel Oluyor .

Yardım Ederseniz Sevinirim.
 
osmanosman...

osmanosman...

Üye
Evet bu bnde de oldu lütfen yardım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt