IRON MAIDEN İstanbul'a Geliyor !!! (Biletler Satılığa Çıkarıldı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
IRON MAIDEN İstanbul'a Geliyor !!! (Biletler Satılığa Çıkarıldı)
Öğleden beri sevinçten kuduruyorum.Bir sorun çıkmazsa Iron Maiden'ı 2. kere göreceğim.Biletler satılmaya başlanmış buyrun fiyatlar ;

Sahne Önü Ayakta - 320.00 TL
Kategori 2 Tribün - 270.00 TL
Kategori 3 Tribün - 220.00 TL
Kategori 4 Tribün - 170.00 TL
Vodafone Saha İçi Ayakta - 140.00 TL
Kategori 6 Tribün - 110.00 TL

Sık sık konsere giden birisi olarak tavsiyelerde bulunayım gidecek arkadaşlara.Eğerki Iron Maiden'ı güzelce görmek ve 200-300 TL vermek istemiyorsanız en uygunu "saha içi" bölgesinden yer ayırtıp olabildiğince erken gitmektir.Ben sahne önünden ayarladım bileti fakat eğer konserden 1 saat önce gidersem stada saha içinden bilet alıp 6-7 saat önce gelen adamla aramda max. 5 metre mesafe olur.Benim 210 lirada çöpe gitmiş olur.Bir seçim yapmanız gerekiyor yani burada bütün gününüzü Iron Maiden için feda edip iyi bir yer kapmak mı yoksa zamanı harcamayıp Iron Maiden'ı göremeden sadece duymak ya da fazla para vermek mi ?

Kategori 3'e kadar bilet alabilirsiniz rahatlıkla fakat kategori 4'ü özellikle kategori 5'i tavsiye etmem.Tamam yukarılarda olduğunuz için sahneyi görürsünüz belki ama karınca kadar gördükten sonra bir işe yaramaz bence.Siz siz olun 30 lira fazla verip 5. kategoriden alana kadar saha içi alın.

Konser başladığında herkes sahneyi görebilmek için birbirinin üstüne çıkacak zıplayacak hoplayacak.Sakın paniğe kapılıp heyecan yapmayın.Biraz bekleyin.Zaten maximum 3 şarkı sonra o hoplayıp zıplayanlar tükeniyorlar.Daha sonra doya doya izleyebilirsiniz Iron Maiden'ı.Boşu boşuna zıplayıp, birbirinizin üstüne çıkıp kendinizi yormanıza gerek yok 2 şarkıda görmez olun sanatçıyı, daha sonra paşalar gibi izlersiniz.

Geliş tarihi olarak Temmuz'un 26'sı gösterilmiş.Gelişmeleri B-iletix'ten takip edebilirsiniz ;

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:aha: ne zaman? haziranda olursa banko giderim :eller:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Temmuz ortasında.Beşiktaş İnönü yazıyor Biletixte ama o zaman İnönü kalmıyor benim bildiğim :/

doctorrr

doctorrr

Üye
:züü:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Temmuz ortasi olmasin yaa :(

- - - Eklendi - - -

Bu yil sonisphere olacak mi?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
3 sarkisini seviyorum onlari yazmissin :D Wasted years bide

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Kesinlikle oradayım bu yaz....

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
3 sarkisini seviyorum onlari yazmissin :D Wasted years bide

Hepsi birinden iyidir ama en sevdiklerim bunlar benimde :good:

Kesinlikle oradayım bu yaz....

Bekleriz.Şu biletler bir an önce ön siparişe açılsada alsak :eller:

İstanbul'u bu yüzden seviyorum :d:

Temmuz ortasi olmasin yaa :(

- - - Eklendi - - -

Bu yil sonisphere olacak mi?

Temmuzda olsun ya ben Haziran'da Türkiye'de olmayacağım :ehe

MrTech

MrTech

Üye
Hadi canım hadi obaa :eller:

- - - Eklendi - - -

Harbi geliyor lan :aha:

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
:aha: orda görüşürüz beyler bayanlar :ehe

MrTech

MrTech

Üye
Tiesto,David Guetta,Iron Maıden bu yaz kopalim beylear :aha:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
offf konsere gitmem zora girecek :züüü:

MrTech

MrTech

Üye
:yuru:yuru:heyo::heyo::heyo2::heyo2:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Hayatta kaçırmam bu fırsatı.Gerekirse 2 yıldır tekrar gidebilmek için uğraştığım Japonya seyahatini iptal ederim yinede giderim.IRON MADIEN ULAN BU !!!!

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi

Aynen :) Japonya'ya gidecegin zaman haber ver abi :ehe

Tamam :ehe İstediğin bir şey olursa söylersin bir tarih netleşsinde :D Şimdiden verilmiş 1 katana siparişi var :D Kendimede 1 tane daha alacağım oh mis.Ama önceliğimiz Iron Maiden :rock:

Mert

Mert

Üye
Bilet fiyatlarını bekleyenlerdenim ben :D

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
satış başladığında haber verin ben kaciririm la :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Bilet fiyatlarını bekleyenlerdenim ben :D

İnşallah çok fahiş fiyatlar koymazlar :/ Mesela Roger Waters'ın The Wall turnesi var yakında biletleri de satışta fakat fiyatlar biraz fazla gibi.En kıytırık Roger'ı görmenin imkansız olduğu yerler bile 150 lira.Düzgün yerler 350'den başlıyor 700'e kadar yolu var.Birde son günlerde kara borsaya düşünce oh oh mis -.- Üzgünüm ama Roger heleki bu kadar dolu geçen bir yılın ardından o parayı haketmiyor.Bu sene kimler geldi Türkiye'ye de o paraları istemediler :D

- - - Eklendi - - -

satış başladığında haber verin ben kaciririm la :D

Ben hergün kontrol ediyorum 2-3 kere dert etmeyin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt