IRON MAIDEN İstanbul'a Geliyor !!! (Biletler Satılığa Çıkarıldı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
hele bi kesinlessin gerisi kolay :) ya o tur ya iron maiden :D tabiki iron maiden o bi defa gelcek ama surusuyle yaz var :D- - - Eklendi - - -fiyat almanya gibi olursa kesinleşir :D ayakta 200 :D
Ya tamam her şeyi anladım bekleyeceğiz falan iyi hoşta gösteri yeri olarak İnönü gözüküyor.İnönü o zamana kadar yıkılmıyormuydu :hmmm Yoksa yıkım parasını bu konserden mi sağlayacak Beşiktaş :hmmm

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Ya tamam her şeyi anladım bekleyeceğiz falan iyi hoşta gösteri yeri olarak İnönü gözüküyor.İnönü o zamana kadar yıkılmıyormuydu :hmmm Yoksa yıkım parasını bu konserden mi sağlayacak Beşiktaş :hmmm

gideri kapatmanın bir yolu :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
gösü kıllı olan türk mü

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı uğurlu olsun biletler satılığa çıkmış.Ben siparişi verdim bile :ehe

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bilet fiyatlarına bak :aha: iron maiden geliyor daha ucuzu beklenemez zaten :ehe nereden aldın bileti? yani sahanın ne tarafında olacaksın o anlamda :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
bilet fiyatlarına bak :aha: iron maiden geliyor daha ucuzu beklenemez zaten :ehe nereden aldın bileti? yani sahanın ne tarafında olacaksın o anlamda :D

Benim bilet beleşe geldi :D Konseri Pozitif'in yaptığını görmemiştim.Kuzenimin aşırı sağlam tanıdıkları var Pozitif'ten.Tıpkı RHCP konserinde olduğu gibi sahne önünden bileti ayırdık bedavaya :d:

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Benim bilet beleşe geldi :D Konseri Pozitif'in yaptığını görmemiştim.Kuzenimin aşırı sağlam tanıdıkları var Pozitif'ten.Tıpkı RHCP konserinde olduğu gibi sahne önünden bileti ayırdık bedavaya :d:
çok şanslısın :D bizim hiç öyle tanıdıklarımız yok ki :(

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi

çok şanslısın :D bizim hiç öyle tanıdıklarımız yok ki :(

Sevinçten iyice kudurdum şuan.Yaklaşık 6-7 saat önceden gidip olabildiğince önlerde olmayı planlıyoruz.Sahne önü sonuçta gidip konserden 10 dakika önce gidersen bir anlamı kalmaz.

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
benim is yatar beyler :züü: hem abim olmaz dedi hem öğrenciyim ben la :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
benim is yatar beyler :züü: hem abim olmaz dedi hem öğrenciyim ben la :)

Geçmiş olsun Mersin'den gelmekte zor ya :( Artık konser video'larını paylaşırım sizinle :ehe Kamera sokturmuyorlar ama telefona bir şey demiyorlar genelde.18 yaşından küçük arkadaşlar için büyük şans.Benim için problem değil doğal olarak ama bir kaç şey sorarken yetkililere arada yaş sınırı var mı diye de sordum (çoğu konserde biletler satılığa çıktıktan bir kaç hafta ya da bir kaç ay sonra açıklanıyor yaş sınırı çünkü) yokmuş.Bilet almayı düşünüpte yaş sınırı yüzünden bekleyenler dert etmesinler yani.

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
abim bi tamam dese gerisi basit su anda sakaryada uni de 1.5 saatlik yol ama yok diyor yine yaz okuluna kaldi galiba :ehe biraz buyuk olsam beraber gidecek arkadaş var ama daha lise 1 la :)

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Arkadaşlar biletlerin fiyatı ne kadardır ve en yakın nereden bulabilirim ? (Eskişehirdeyim)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
110 tlden başlayıp 400-450 tlye kadar çıkıyor biletixin sitesinden biletix satış noktalarına bakıp öğrenebilirsin ;)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar biletlerin fiyatı ne kadardır ve en yakın nereden bulabilirim ? (Eskişehirdeyim)

İlk mesajda belirttim zaten.Aynı mesajda detayları ve gelişmeleri öğrenebileceğin biletix başlığını da paylaştım.110 TL'den 320 TL'ye kadar çıkıyor şimdilik.Fiyatlar artmadan ya da karaborsaya düşmeden almak lazım.Buyur bir daha paylaşayım siteyi ;

110 tlden başlayıp 400-450 tlye kadar çıkıyor biletixin sitesinden biletix satış noktalarına bakıp öğrenebilirsin ;)

:good:

- - - Eklendi - - -

Konuyu güncelledim.Konser konusunda acemi olan arkadaşlar için kısacık püf noktalar ekledim.Zaten bilet fiyatları, gelişmeleri takip edebileceğiniz resmi siteyi paylaşmıştım.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ya off bu konsere gitmek istiyorum ama o tarihte istanbulda olamayabilirim :ağlarım:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:züü: bu yıl sonisphere olacak mı istanbulda?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tarihleri belli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt