IRON MAIDEN İstanbul'a Geliyor !!! (Biletler Satılığa Çıkarıldı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mert

Mert

Üye

İnşallah çok fahiş fiyatlar koymazlar :/ Mesela Roger Waters'ın The Wall turnesi var yakında biletleri de satışta fakat fiyatlar biraz fazla gibi.En kıytırık Roger'ı görmenin imkansız olduğu yerler bile 150 lira.Düzgün yerler 350'den başlıyor 700'e kadar yolu var.Birde son günlerde kara borsaya düşünce oh oh mis -.- Üzgünüm ama Roger heleki bu kadar dolu geçen bir yılın ardından o parayı haketmiyor.Bu sene kimler geldi Türkiye'ye de o paraları istemediler :D

- - - Eklendi - - -

Ben hergün kontrol ediyorum 2-3 kere dert etmeyin :D

Aynen, çok yüksek yapmasınlar fiyatları. Adamlar ölüp gitmeden bi' ağız tadıyla izleyelim :D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

Aynen, çok yüksek yapmasınlar fiyatları. Adamlar ölüp gitmeden bi' ağız tadıyla izleyelim :D

aynen la :D

- - - Eklendi - - -

bi system of a down bi de slipknot gelsin eyi cidden yemede yanında yat :D oh misss :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
aynen la :D

- - - Eklendi - - -

bi system of a down bi de slipknot gelsin eyi cidden yemede yanında yat :D oh misss :ehe

Her şeyi geçtimde ben Queen'i (Freddie'siz Queen'i, Queen'siz Freddie'yi kabul etmiyorum) göremeden Freddie gitti ya artık insanlar ölmeden olabildiğince izlemek, dinlemek istiyorum :D

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

Her şeyi geçtimde ben Queen'i (Freddie'siz Queen'i, Queen'siz Freddie'yi kabul etmiyorum) göremeden Freddie gitti ya artık insanlar ölmeden olabildiğince izlemek, dinlemek istiyorum :D

yanlış zamanda dogmusum la pixies, bob marley, shaggy, pink floyd, queen, scorpions un gençliğine denk gelemedim :züü:

- - - Eklendi - - -

ve daha bi çoğu ...

MrTech

MrTech

Üye

Tamam :ehe İstediğin bir şey olursa söylersin bir tarih netleşsinde :D Şimdiden verilmiş 1 katana siparişi var :D Kendimede 1 tane daha alacağım oh mis.Ama önceliğimiz Iron Maiden :rock:
Tabi abi tarih netleşsin bakarız :ehe Katana mı :oha: Ne kadar o :D Iron Maiden geliyor aynen ilk oo :aha:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
yanlış zamanda dogmusum la pixies, pink floyd, queen, scorpions un gençliğine denk gelemedim :züü:

- - - Eklendi - - -

ve daha bi çoğu ...

Aynen :( Scorpions'u son turnelerinde gördüm en azından.Yaşlı falan farketmez gördüm.Keşke gençken görseydim orası ayrı tabi :)

- - - Eklendi - - -

Tabi abi tarih netleşsin bakarız :ehe Katana mı :oha: Ne kadar o :D Iron Maiden geliyor aynen ilk oo :aha:

Daha önce gittiğimde 300 liraya denk geliyordu orjinalleri yaklaşık olarak.Tabi bu fiyat tahmin edebieceğinden daha yukarı çıkabiliyor alacağın şeye göre.Parayla satılamayanları falan var :ehe Pek değişmemiştir sanırım.Şu oyuncak anime katanaları falan hep çinden geliyor o yüzden Japonya'da pek ucuz değil :D 2. el dükkanlarında 100-150 liraya görmüştüm bir kaç tane ama :D Figür falan kıyamet gibi zaten :D

MrTech

MrTech

Üye

Aynen :( Scorpions'u son turnelerinde gördüm en azından.Yaşlı falan farketmez gördüm.Keşke gençken görseydim orası ayrı tabi :)

- - - Eklendi - - -

Daha önce gittiğimde 300 liraya denk geliyordu orjinalleri yaklaşık olarak.Tabi bu fiyat tahmin edebieceğinden daha yukarı çıkabiliyor alacağın şeye göre.Parayla satılamayanları falan var :ehe Pek değişmemiştir sanırım.Şu oyuncak anime katanaları falan hep çinden geliyor o yüzden Japonya'da pek ucuz değil :D 2. el dükkanlarında 100-150 liraya görmüştüm bir kaç tane ama :D Figür falan kıyamet gibi zaten :D
Bende 2 sene sonra Türkiye turu yapıcam ama Japonya turu mu yapsam acaba :ehe Alıcan eline katanayı elma soymaya başlıyacan :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi

Bende 2 sene sonra Türkiye turu yapıcam ama Japonya turu mu yapsam acaba :ehe Alıcan eline katanayı elma soymaya başlıyacan :ehe

Zaten bir süre sonra o hale geliyor :D Alıyorsun evinde duruyor kılıfında her gün görünce bi mutlu oluyorsun falan daha sonra evine gelen bir arkadaşın, bir misafir o çok boş duruyor niye aldın onu boşa para diyor, karpuzu onunla kesmek için (aklınca keskinliğini ölçecek) ısrar ediyor.

Deneyimlerle kanıtlanmış bir olaydır bu :ehe Neyse Iron Maiden'e geri dönelim biz konu çok saptı :kıskıs:

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

- - - Eklendi - - -

24 ülke yerine 1 ülke mi? cik :D demir yollarının bi seyi var cok uygun fiyata trenle 24 ülke dolasiyosun :ehe iron maiden olmazsa ona gitcem abimle :D

• Beğen
MrTech

MrTech

Üye

Zaten bir süre sonra o hale geliyor :D Alıyorsun evinde duruyor kılıfında her gün görünce bi mutlu oluyorsun falan daha sonra evine gelen bir arkadaşın, bir misafir o çok boş duruyor niye aldın onu boşa para diyor, karpuzu onunla kesmek için (aklınca keskinliğini ölçecek) ısrar ediyor.

Deneyimlerle kanıtlanmış bir olaydır bu :ehe Neyse Iron Maiden'e geri dönelim biz konu çok saptı :kıskıs:
Fenerbahçe maçına gitmiştim (tarih hatırlamıyorum tam olarak) dayı geçiyor cihazdan ötüyor,cebindeki bozuk paraları çıkarıyor bir daha öttü,kemeri çıkarın dedi adam dayı diyor olmaz don yok :ehe Polisler güldü felan tabi polis dayının üstünü aradı dedi dede sırtındaki ne oda dedi yok birşey orda.Polisler bi çıkardı 45 cm katana.Soruyor polis dayıya napcaktın onla diye.Dayıda dedi e elma yemıyah mı :ehe :ehe

Abi o katana ne oldu keskin miymiş :ehe

Tamam senin cevabından sonra Iron Maiden'da kalalım :D

- - - Eklendi - - -

24 ülke yerine 1 ülke mi? cik :D demir yollarının bi seyi var cok uygun fiyata trenle 24 ülke dolasiyosun :ehe iron maiden olmazsa ona gitcem abimle :D
Nasıl yani :D

• Beğen
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi

Avrupa turu olanından mı ? Ona 3 sene önce gittiğimden bu sene gerek duymadım :hih: Benim gibilere Japonya daha ilgi çekici geliyor sanırsam.Daha çok beğenmiştim Japonya'yı o tura kıyasla.Hadi hayırlısı inşallah bu sene bi problem çıkmaz benim seyahatte.

- - - Eklendi - - -

Fenerbahçe maçına gitmiştim (tarih hatırlamıyorum tam olarak) dayı geçiyor cihazdan ötüyor,cebindeki bozuk paraları çıkarıyor bir daha öttü,kemeri çıkarın dedi adam dayı diyor olmaz don yok :ehe Polisler güldü felan tabi polis dayının üstünü aradı dedi dede sırtındaki ne oda dedi yok birşey orda.Polisler bi çıkardı 45 cm katana.Soruyor polis dayıya napcaktın onla diye.Dayıda dedi e elma yemıyah mı :ehe :ehe

Ahahaha Türkiye'de beklerim valla :d: Çok keskin onu zaten biliyorumda delimiyim ben kestirtmedim karpuzu :D

MrTech

MrTech

Üye

Avrupa turu olanından mı ? Ona 3 sene önce gittiğimden bu sene gerek duymadım :hih: Benim gibilere Japonya daha ilgi çekici geliyor sanırsam.Daha çok beğenmiştim Japonya'yı o tura kıyasla.Hadi hayırlısı inşallah bu sene bi problem çıkmaz benim seyahatte.

- - - Eklendi - - -

Ahahaha Türkiye'de beklerim valla :d: Çok keskin onu zaten biliyorumda delimiyim ben kestirtmedim karpuzu :D
Kestirseydin bi taraflarını hava atarken keseydi :ehe

• Beğen
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

Tamam senin cevabından sonra Iron Maiden'da kalalım :D

- - - Eklendi - - -

Nasıl yani :D

aynen 30 gun 24 ülke cantayla dolasiyosun kişi basi 2.000 3.000 tl arasi :D İngiltere fransa İspanya rusya ... sen dusun gerisini :D

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

umarım cikmaz :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

bi yikanma problem gibi geldi bana :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
aynen 30 gun 24 ülke cantayla dolasiyosun kişi basi 2.000 3.000 tl arasi :D İngiltere fransa İspanya rusya ... sen dusun gerisini :D

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

O tur zevkli oluyor aynı turdan bahsediyormuşuz :) Yanında kafa dengi birisi olsun yeter.Konu nerden nereye geldi ya hadi hadi özümüze dönüyoruz ;

MrTech

MrTech

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Gençlik otobüsü degil mi o ya :D

- - - Eklendi - - -

O tur zevkli oluyor aynı turdan bahsediyormuşuz :) Yanında kafa dengi birisi olsun yeter.Konu nerden nereye geldi ya hadi hadi özümüze dönüyoruz ;

Abi bi baksana :ehe

• Beğen
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
harbi gorcez la inanamıyorum :D

• Beğen
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt